Yahşi Batı filmi nerede çekildi? Yahşi Batı filminin konusu ve oyuncu kadrosu

Cem Yılmaz ve Ozan Güven'in başrolünde yer aldığı Yahşi Batı filmi bu akşam televizyonda izleyici karşısına çıkıyor. Film severler, Yahşi Batı filmi nerede, ne zaman çekildi? Yahşi Batı filminin konusu ne ve oyuncuları kimler? Bu soruların yanıtını araştırıyor.

Yahşi Batı filmi nerede çekildi? Yahşi Batı filminin konusu ve oyuncu kadrosu
Yayın Tarihi: 14.08.2019 13:21:00

Beyaz perdede yayınlandığı dönemde büyük ses getiren Yahşi Batı filmi, bu akşam televizyonda yayınlanacak. Film severler, Yahşi Batı filminin detaylarını araştırmaya başladı. Yönetmen koltuğunda Ömer Faruk Sorak'ın oturduğu Yahşi Batı filmi, 2010 yılında vizyona girmişti. Halen daha büyük bir komediyle izlenmeye devam eden Yahşi Batı filminin nerede çekildiği, ne zaman çekildiği, konusu ve oyuncularını sizler için hazırladık.

Yahşi Batı Filmi Nerede Çekildi?

Cem Yılmaz'ın senaryosunu yazdığı Yahşi Batı filmi, Kemerburgaz'da kurulan özel set "kasabada" çekildi! Filmin çekimleri için hazırlanan "kovboy kasabası" tam 500 bin TL'ye mâl olmuştu.

Yahşi Batı Filmi Oyuncuları Kimler?


Cem yılmaz: Aziz Bey
Ozan Güven: Lemi Bey
Demet Evgar: Susan Van Dyke
Zafer Algöz: LLoyd
Özkan Uğur: Kızılkayalar
Cansu Dere: Mary Lou
Bünyamin Durgut: Atını Yıkatan Kovboy
Yılmaz Köksal: Sheriff Ceko
Johnny Lesh: Mehmet Ppolat
Mary Ann: Demet Tuncer
Sheriff Murphy: Süleyman Turan

Cansu Dere, Cem Yılmaz, Ozan Güven ve Demet Evgar ile Zafer Algöz ve Özkan Uğur gibi ustaların yer aldığı Yahşi Batı filmi 2010 yılında vizyona girdiği tarihte büyük ses getirmişti. Şimdi halen daha televizyonlarda yayınlanmayı sürdürüyor.

Yahşi Batı Filminin Konusu Ne?

Osmanlı'dan Amerikan Başkanı'na özel bir hediye götürmek için yola çıkan 2 gizli polis Aziz Vefa ve Lemi Galip, yolda soyguna uğrarlar. Seeyou'lar tarafından çalınan elması almak için dımdızlak Amerika'da kalan ve mücadele atılan ikili, olmadık işlere girerler. 
HABERİ PAYLAŞ