Yasak Elma'nın yeni psikopatı Hira oldu peki Alihan'a ne olacak

Fox TV'nin çok sevilen dizisi Yasak Elma'nın 22. bölüm 2. fragmanı herkesi çok şaşırttı. Çünkü Alihan'ın Hira'nın pilotluğunu yaptığı uçağı kayboldu.

Yasak Elma'nın yeni psikopatı Hira oldu peki Alihan'a ne olacak
Yayın Tarihi: 8.11.2018 14:44:00

Fox TV'nin çok sevilen dizisi Yasak Elma'da sular bir türlü durulmuyor. Tam Zeynep'le Alihan arasında işler rayına girdi derken her şey tepetaklak oldu.

Yasak Elma'nın 22. bölüm 2. fragmanında, resmen yepyeni bir psikopatımız oldu. Hira... Alihan'ın Zeynep'i geri kazanmak için Hira'yı kullanması onu çok yaraladı. Çünkü Hira, Alihan'ı gerekten sevmişti ve bunu kendine yediremedi. Birde ikisiyle de aynı yerde çalışmak zorunda olması Hira'yı iyice çıldırtınca kontrolü kaybetti.

Alihan ve Zeynep cephesinde de her şeyin bu kadar yolunda olması Hira'nın yeni bir plan yapmasına sebep oldu. Sonrasında Alihan'ın bindiği uçak ortadan kayboldu. Hem de Hira uçağın pilotluğunu yaparken...


Bunu duyan Zeynep ise perişan oldu. Fragmanı izleyen izleyiciler ise "Acaba Alihan ölecek mi?" diye düşünmeye başladı."Hira ne yapıyorsun sen ya!", "Alihan biz de seni akıllı sanıyorduk!", "Ay bir psikopat eksikti dizide!", "İnşallah Alihan'a bir şey olmaz!", "Hira Ender'den çok daha beter!" gibi yorumlar yapan izleyiciler Alihan'a ne olacağını çok merak ediyor.

Neler olacağını, Alihan'ın sağ salim gelip gelmeyeceğini Pazartesi akşamı hep birlikte izleyip göreceğiz...
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR