Erendiz Keskin

ERENDİZ KESKİN

Erendiz Keskin 2000 yılı Boğaziçi Üniversitesi İşletme bölümü mezunudur. İş hayatina Philip Morris Türkiye’de başlamış ve 5 yıl boyunca Ticari Pazarlama ve Zincir Mağazalar müdürlüğü pozisyonlarında çalışmıştır. 2005 yılında Londra’ya yerleşerek London Business School’da MBA eğitimini tamamladıktan sonra Finans sektörüne geçmiş ve Barclays Capital’da 10 yıla yakın bir süre risk çözümleri ve türev ürünleri piyasalarında Türkiye’den sorumlu satış direktörü olarak görev yapmıştır. Bunun akabinde Londra merkezli Squareland Gayrimenkul Danışmanlık Şirketini kurmuştur. Squareland uluslararası müşterileri adına Londra’da mülk araştırması ve alımını gerçekleştirip gerektiğinde gayrimenkulün yönetimini de üstlenmektedir.

Squareland Property Investments, London – UK

Squareland Londra merkezli bir Gayrimenkul Danışmanlık Şirketi olup, uluslararası müşterileri adına mülk araştırması ve alımını gerçekleştirip gerektiğinde gayrimenkulün yönetimini de üstlenmektedir.

Daha fazla bilgi için http://www.squareland.co.uk adresini ziyaret edebilir ya da [email protected] ve +44 (0) 20 7386 3715 kontak detayları üzerinden irtibata geçebilirsiniz.  Erendiz Keskin YazılarıTÜM YAZARLAR