Yemekteyiz dış ses kimdir? Gerçek adı ne

Tv8 ekranlarının çok sevilen yarışma programı Yemekteyiz 3 sezondur ekranlara gelmeye devam ediyor. Hafta içi her gün yayınlanan programda yüzünü göremediğimiz ancak sesini duyduğumuz dış ses çok merak ediliyor. Herkes Yemekteyiz dış ses kimdir? Gerçek adı ne? sorularına yanıt arıyor.

Yemekteyiz dış ses kimdir? Gerçek adı ne
Yayın Tarihi: 13.09.2019 16:46:00

Yemekteyiz dış ses kimdir? Gerçek adı ne? her yerde aranıyor. Üç sezondur yüzünü görmediğimiz ancak sesini sürekli duyduğumuz dış ses çok merak ediliyor. Yarışmacılar arasında tansiyonu yükselten, alışverişte de yarışmacıların aklını karıştırmaya çalışan Yemekteyiz dış ses kim hadi gelin birlikte bakalım....

YEMEKTEYİZ DIŞ SES KİMDİR? ADI NE?


Yemekteyiz'de her gün sesini duyduğumuz dış ses Tarkan Koç'a ait. 25 Haziran 1971 tarihinde Ankara‘da doğan Tarkan Koç Kabataş Erkek Lisesi mezunu. Sonrasında eğitimine Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Opera-Şan bölümünde devam eden Koç 1997 yılında mezun olmuştur.

Sektöre oyunculukla başlayan Tarkan Koç, devlet tiyatrosunda görev aldıktan sonra Cine5 kanalında televizyon dünyasına adım attı. Akabinde yaptığı seslendirmelelerle büyük bir başarı sağlayan Tarkan Koç, çok başarılı bir dublaj sanatçısı oldu.

Yıllardır ekranlarda dublaj yapan Koç, üniversitelerde de dublaj eğitimi veriyor. Yemekteyiz programının dış sesi olarak ünlenen Tarkan Koç, evli.
HABERİ PAYLAŞ