Yemekteyiz diskalifiye şoku! 9 Ekim yarışmacısı Ayaz Mehmet Kaya neden diskalifiye edildi

Tv8 ekranlarının çok sevilen yarışma programı Yemekteyiz bu hafta Gaziantepli yarışmacılarıyla ekranlara geliyor. Yemekteyiz 9 Ekim günü yarışan Ayaz Mehmet Kaya'nın masadaki tavırları nedeniyle diskalifiye edildi. Peki Ayaz Mehmet Kaya neden diskalifiye edildi?

Yemekteyiz diskalifiye şoku! 9 Ekim yarışmacısı Ayaz Mehmet Kaya neden diskalifiye edildi
Yayın Tarihi: 10.10.2019 00:30:00

Yemekteyiz 9 Ekim yarışmacısı Ayaz Mehmet Kaya neden diskalifiye edildi? her yerde aranmaya başladı. Tv8 ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan lezzet yarışması bu sezon Seda Sayan'ın sunumuyla ekranlara geliyor. 7 -11 Ekim haftasında Gaziantep'e giden yarışmada birbirinden iddialı Antepli yarışmacılar hünerlerini sergiliyorlar. Yarışmada haftanın ortasında yarışan Ayaz Mehmet Kaya masadaki tavırları Seda Sayan'ı da kızdırdı.

Masada Ayaz Bey'in tavırlarına sinirlendiğini dile getiren Seda Sayan, "Kural dışı kaldın, sen bunu yapıyorsan biz de bu yemeklerin tadına bakmıyoruz. Ayaz’ın tavırlarını hiç beğenmedim, bu sefer kararı ben veriyorum." sözleri Ayaz Mehmet Kaya diskalifiye mi edildi? sorusunu akıllara getirdi. 
Yemekteyiz Ayaz Mehmet Kaya neden diskalifiye edildi?

9 Ekim çarşamba günü yarışan ve Gaziantep'te olmasına rağmen hiçbir yöresel yemeğe menüsünde yer vermeyen Ayaz bey rakiplerinin eleştirilerinin hedefi haline geldi.

Eleştirilerle kontrolünü kaybeden Ayaz Mehmet Kaya, Seda Hanım'ı çok kızdırdı. Kontrolsüz tavırları ve kötü sözleriyle herkesin canını sıkan Ayaz Bey bu tutumu sebebiyle Seda Sayan'ın kararıyla diskalifiye edildi.  
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR