Yemekteyiz yarışmasında şaşırtan değişiklik! Seda Sayan olaya el attı

Tv8'in çok sevilen yarışma programı Seda Sayan'ın sunumuyla ekranlara gelmeye devam ediyor. Her hafta oldukça ilginç 5 yarışmacının hünerlerini sergilediği yarışmada puanlama çok tepki görüyordu. Çünkü birinci olmak isteyen yarışmacılar rakiplerine 1 veriyordu. İşte Seda Sayan bu duruma el attı...

Yemekteyiz yarışmasında şaşırtan değişiklik! Seda Sayan olaya el attı
Yayın Tarihi: 15.10.2019 00:53:00

Yemekteyiz yeni kurallar neler? Seda Sayan Yemekteyiz'de neyi yasakladı? her yerde aranmaya başladı. Tv8 ekranlarında tam üç sezondur yayınlanan ve bu yıl Seda Sayan'ın sunumuyla devam eden Yemekteyiz'de büyük bir değişiklik yapıldı. Yeni haftanın ilk gününde yani 14 Ekim pazartesi günü sofraya oturur oturmaz bu kararı duyuran Seda Sayan izleyenleri mutlu etti. Peki Yemekteyiz'de ne değişti? İşte detaylar...

Geçtiğimiz hafta Gaziantepli yarışmacıların yarıştığı programda güzel yemekler yapılmasına rağmen, yarışmacıların birbirlerine sadece birinci olmak için 1 puan vermesi Seda Sayan'ı çok kızdırmıştı. Bu duruma el atacağını söyleyen Seda Hanım, sözünü hemen tuttu ve durumu yeni bir kuralla çözdü.


YEMEKTEYİZ'DE YENİ DÖNEM: 1 PUAN YASAKLANDI

Yemekteyiz 14 Ekim yayınlanan yeni bölümde Seda Sayan, yeni kuralı açıkladı. Seda Sayan, bundan sonra yemeklerini ve masasını hazırlayıp, misafirlerini karşılayan isimlere 1 puan vermesini yasakladı.

Sayan yeni kuralı açıklarken, "Gaziantep gibi bir yerde, yarışmacıların o kadar lezzetli yemekler hazırlamalarına rağmen, birer puanvermeleri beni çok üzdü. Ancak bir puan, hiç bir şey hazır değildir, sizden sonra yapmıştır, o zaman verilebilir. Artık yemekleri yetiştiren ve süresi içinde hazırlayan yarışmacılar 1 puan verilemeyecek.Bundan sonra menüyü bitirmiş, üzerini değiştirmiş, sofrasını hazırlamış yarışmacıya 1 puan verilmesini yasaklıyorum" dedi.
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR