Yemin 52.Bölüm Fragmanı Son Bölüm HD İzle

Kanal 7'nin hafta içi hergün yayınlanan ve izlenme rekoru kıran dizisi Yemin 52.Bölüm Fragmanı yayınlandı yeni bölümde Emir Reyhan arasında neler yaşanacak?Yemin 52.Bölüm Fragmanı özeti konusu

Yemin 52.Bölüm Fragmanı Son Bölüm HD İzle
Yayın Tarihi: 6.05.2019 21:28:00

kanal 7'nin hafta içi  hergün yayınlanan ve izlenme rekoru kıran dizisi Yemin 52.Bölüm Fragmanı yeni bölümde heyecan dorukta Yemin dizisinin yeni bölümünde Emir ile Reyhan arasında neler olacak?

Yemin dizisinin yeni bölümünde Emir bugüne kadar Reyhana yapmış olduklarından dolayı kendi kendine pişmanlıklar duymaya başlar.ve Emir daha fazla dayanamaz.Reyhana açılmak ister. tüm duygularını Emir Reyhaan açıcakmı?peki Reyhan Emirden duydukları sözlerden sonra nasıl bir tepki verecektir.


diğer yandan Cavidan ise hiç umudu olmamasına rağmen Dernek üyeliği için bir şans yakalar. peki Cavidan bu şansı değerlendirecekmi?diğer yandan Kemal ile Leylanın evlilik oyununu ortaya çıkaran Talaz bunu ehrkese açıklıcakmı?Yemin 52.Bölüm Fragmanı özeti konusu kanal7

 Emir, Reyhan’a yaptığı haksızlıklar için pişmanlık duyar.
Reyhan’a haksızlık yaptığını düşünen Emir, pişmanlık hisseder. İçindeki gerçek duyguları Reyhan’a açmaya karar verdiğinde nasıl bir tepkiyle karşılaşacak?

Cavidan ise hayali olan dernek üyeliği için bir fırsat yakalar. Ancak büyük bir engeli aşması gerekir. Öte yandan Leyla ile Kemal’in evlilik oyununu öğrenen Talaz, bu durumu kullanır. Leyla, babasının baskılarına dayanabilecek mi?
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR