Yemin 53.Bölüm Fragmanı Son Bölüm Kanal 7 İzle

Kanal 7'nin dizisi Yemin 53.Bölüm Fragmanı yayınlandı yeni bölümde Emir ile Reyhan arasında neler olacak?Yemin 53.Bölüm Fragmanı özeti konusu Kanal 7

Yemin 53.Bölüm Fragmanı Son Bölüm Kanal 7 İzle
Yayın Tarihi: 7.05.2019 21:38:00

Kanal 7'nin en çok izlenen dizilerinden Yemin 53.Bölüm Fragmanı yayınlandı.yeni bölümde Emir ile Reyhan arasında neler olacak.güçlü oyuncu kadrosu ve sürükleyici öyküsü ile herkesin dikkatini çeken Yemin dizisinin yeni bölümünde neler olacak.

Yemin dizisinin yeni bölümünde Emir Aşk dolu sözlerine Reyhanın dost kalalım cümlesi karşısında yıkılır. ve Emir Reyhanı kıskanmaya devam eder. Reyhanın yeni iş arkadaşı olan İsmetle yakınlığı Emiri kıskançlık krizine sokar.peki Reyhanın bu duruma tepkisi ne olacaktır.

tüm bunlar yaşanırken Cavidan ise bir an önce derneğin başına geçebilmek için yeni bir plan yapar.herşeyi göze alan Cavidanın yeni planı ne olacaktır. Cavidan planında başarılı olacakmıdır.


diğer yandan ise Kemal Leylayı evden ayrılmaması konusunda ikna etmeye çalışır. peki Kemal Leylayı evde tutmayı başaracakmıdır. yemin yeni bölümü herkesi ekrana kilitleyecek.

Reyhan’ın dostluk teklifiyle yıkılan Emir, Reyhan’ın yeni iş arkadaşı İsmet’e olan kıskançlığını gizleyemez.

Reyhan’ın dostluk teklifiyle yıkılan Emir, Reyhan’ın yeni iş arkadaşı İsmet’e olan kıskançlığını gizleyemez. Diğer yandan Cavidan ise derneğe girme hırsıyla gözünü karartıp, çok tehlikeli bir karar verir.

Bir taraftan da Kemal, Leyla’nın evden ayrılmaması için elinden geleni yapar. Leyla’yı kazanmak isterken Şehriye’yi kıran Kemal, işleri daha da zora sokar.
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR