Yemin 54.Bölüm Fragmanı Kıskançlık Savaşı Neler Olacak?

Kanal 7'nin en çok izlenen dizilerinden Yemin 54.Bölüm Fragmanı yayınlandı Yemin 54.Bölüm Fragmanı özeti ve konusu yeni bölümde kıskançlık savaşı girderek kızışıyor

Yemin 54.Bölüm Fragmanı Kıskançlık Savaşı Neler Olacak?
Yayın Tarihi: 8.05.2019 21:18:00

Kanal 7'nin en çok izlenen dizilerinden Yemin 54.Bölüm Fragmanı yayınlandı Yemin 54.Bölüm Fragmanı özeti ve konusunda neler olacak.

Yemin dizisinin yeni bölümünde Emirin kıskançlıkları giderek büyük Reyhan Emirin kıskançlıklarından dolayı oldukça tedirgindir. yeni bölümde Emir ile Reyhan arasında neler yaşanacak?

İsmet yüzünden kıskançlık krizine giren Emir bu durumu nasıl aşacak. hayatlarına bir anda giren İsmet İkilinin arasınıda bozucaktır. peki Reyhan bu durumu ansıl aşacaktır. Yemin yeni bölümü kendi günü saatinde kanal 7 ekranalrında olaack.


Reyhan ve Emir’in hayatlarının tam ortasına düşen İsmet kıskançlığı, Emir’in duygularının netleşmesine mi sebep olacak; yoksa hiç beklenmedik bir noktaya mı evirilecek?

Reyhan ve Emir’in hayatlarının tam ortasına düşen İsmet kıskançlığı, Emir’in duygularının netleşmesini etkileyecek mi?

Cavidan, dernek üyeliği için yüklü miktarda bağış yapmayı başarıp, nasıl bir belaya bulaştığından habersiz mutludur. Hikmet ise Cavidan’ın tefeciye verdiği aile yadigârı broşu kasada bulamaz.

Öte yandan Masal ve Şehriye, Leyla’yı göndermemek için plan yapar. Diğer taraftan Leyla’nın geçmişini araştıran Kemal, Talaz’la Leyla arasındaki sırrı öğrenecek mi?
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR