Yemin 74. bölüm izle - 12 Eylül Yemin dizisi 74. bölüm fragmanı ve özeti

Kanal 7 ekranlarının sevilen günlük dizisi Yemin 2. sezonuyla başladı. Yemin dizisi 74. bölümüyle 12 Eylül Perşembe günü ekranlarda olacak. Dizi severler, Yemin 74. bölüm fragmanı ve özetini araştırıyor. Yemin Yeni bölümde yaşanacaklar ve 74. bölüm fragmanı ve özeti izle seçeneleriyle haberimizde...

Yemin 74. bölüm izle - 12 Eylül Yemin dizisi 74. bölüm fragmanı ve özeti
Yayın Tarihi: 11.09.2019 11:42:00

Kanal 7 ekranlarının günlük olarak yayınlanan dizisi Yemin, 2. sezonuyla başladı! Yemin dizisi izleyicileri, heyecanla 12 Eylül Perşembe Yemin 74. bölümü araştırıyor. Yemin dizisi, 74. bölümüyle 12 Eylül Perşembe yayında olacak. Yemin dizisi 74. bölüm fragmanı ve özeti yayınlandı mı? Yemin 74. bölümde neler olacak? Cevapları sizler için hazırladık...

Yemin dizisin yayınlanan son bölümünde Cavidan bir anda ortaya çıkar! Melike, Cavidan'ı yaşadığı izbe gecekonduda ziyaret eder. Melike, aslında iyi niyetle Cavidan'a iyilik elini uzatmak sitemiştir ama Cavidan bu teklife sert şekilde reddeder! Cavidan adeta 'bitmiş, tükenmiş' durumdadır. Bu arada Emniyette olan Narin, sınır dışı mı edilecektir? Poliste işlemleri süren Narin'e Kemal sürprizi! Bir polis, Narin'i bir odaya götürür. Odada bekleyeceğini düşünen Narin, bir anda arkasını döndüğünde Kemal ile bir nikah memurunu karşısında görünce çok şaşırır! Sınır dışı edilmemek için Narin ve Kemal evlenecektir! 


Yemin 74. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?Yemin dizisi 74. bölümü 12 Eylül Perşembe günü Kanal 7 ekranlarında olacak! Narin ve Kemal 'formalite' olarak evlenmiştir. Bu evlilikte Narin'in 'katı' kuralları vardır ama Kemal, onu "Balayına en kısa sürede gideceğiz." diyerek gıcık etmektedir. 

Yemin dizisinin 74. bölüm fragmanı ve özeti henüz yayınlanmadı ancak yayınlanır yayınlanmaz sizlerle paylaşacağız. Yemin dizisi 74. bölüme dair tüm detayları bundan böyle Boxerdergisi farkıyla bulabileceksiniz.
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR