Yemin 86. Bölüm Fragmanı Gelecek Bölüm Neler Olacak?

Kanal 7'nin hafta içi her gün yayınlanan dizisi Yemin 86. Bölüm Fragmanı yayınlandı Yemin 86. Bölüm Fragmanı özeti ve konusu yeni bölümde neler olacak?

Yemin 86. Bölüm Fragmanı Gelecek Bölüm Neler Olacak?
Yayın Tarihi: 27.09.2019 22:00:00

Kanal 7'nin en çok izlenen dizilerinden Yemin 86. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Yemin 86. Bölüm Fragmanı özeti ve konusu yeni bölümde neler olacak?

Reyhan Emir ile arasındaki buzları eritmek için kolları sıvadı.peki Reyhan ile Emir arasında yeni bölümde neler olacak?diğer yandan kıskançlık krizi içine giren Cemre Reyhan ile Emirin arasını bozmak için nasıl bir plan yapacak.Reyhanın şok itirafı sonrası Emir Reyhan ile arasındaki buzları erşitecekmi?Yemin yeni bölümü herkesi ekrana kilitleyecek.

Reyhan ve Emir ikilisi kendi aralarındaki sorunları çözmekle uğraşırlar. Bu sırada kıskançlık krizleri geçiren Cemre’nin hedefi olduklarının farkına varamazlar. Reyhan’ın itirafı ise, ikilinin arasındaki sorunları çözmeye yetecek mi?

Kemal ve Narin cephesinde olaylar karışır. Kemal, Talaz’ın hedefindeyken, Narin Kemal’i içine düştüğü tuzaktan kurtarmaya çalışır. Narin’i beladan uzak tutmaya çalışan Kemal, çözüm yolunu bulur. Ancak Narin nasıl tepki verecek?

YEMİN KONUSU:


Büyük sır ortaya çıkar, taşlar yerinden oynar ve artık hiçbir şey eskisi gibi olamaz… Yüreğindeki ağır yükü, aşkıyla yer değiştiren Reyhan şimdi ne yapacak? Öfkesinin yerini aşka teslim eden Emir, öğrendiklerinden sonra sakin kalabilecek mi?

Sevdalı iki genci daha büyük bir savaş beklerken, Cavidan yine karşılarındaki en büyük engel olacak. Sevdiklerinin iyiliği ve mutluluğu için her şeyi göze almış Hikmet, bu sefer çaresiz kalmıştır ve Cavidan yine hırsıyla hareket edip istediklerini almak için elinden geleni yapacaktır.

Birbirlerini deliler gibi seven iki âşık, mecburiyetlerden arınmış ama büyük yaralar almış aşklarına sahip çıkabilecek mi?

Yaşanan onca olaydan sonra Kemal kendini sıradan bir hayatın içinde bulur. Kızı ve işinden başka hiçbir şey düşünmeyen bir adama dönüşen Kemal’in bu rutin hayatı, yollarının kesiştiği Narin ile değişecek.

Geçmişinden büyük bir sırla çıkıp gelen Narin, hiç ummadığı bir hayatın için düşecek. İkisi de büyük zorlukları geride bırakmak için çabalarken onları daha da zor günlerin beklediğinden haberleri yoktur.  

Gönlünü tamamen sevdaya kapamış Kemal kapısını çalan aşka direnebilecek mi? Narin, bir yolcu gibi uğradığı bu limanda kalmayı mı seçecek yoksa gitmeyi mi?
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR