Yemin 87. Bölüm Fragmanı Son Bölüm İzle kanal 7

Kanal 7'nin sevilen dizisi Yemin 87. Bölüm Fragmanı yayınlandı. son bölüm full hd izle Yemin 87. Bölüm Fragmanı özeti ve konusu yeni bölümde neler olacak?

Yemin 87. Bölüm Fragmanı Son Bölüm İzle kanal 7
Yayın Tarihi: 30.09.2019 16:59:00

Kanal 7'nin hafta içi her gün yayınlanan ve izlenme rekoru kıran fenomen dizisi Yemin 87. Bölüm Fragmanı yayınlandı. yeni bölümde Emşr ile Reyhana arsında neler olacak. Başrollerini Özge Yağız, Gökberk Demirci, Can Verel, Yaghmur Shahbazova, Gül Arcan Gürses, Berkant Müftüler, Ceyda Olguner, Cansın Mina Gür, Tuğçe Ersoy Kacarski, Derya Kurtuluş Oktar, Mustafa Şimşek, Gözde Gündüzlü, Sıla Türkoğlu, Esra Demir Çoban, Yağmur Akdağ, Ali Dereli, Barış Gürses, Tuğgül Küçükoğlu, Can Çağlar gibi isimlerin paylaştığı Yemin hafta içi hergün Kanal 7 ekranlarında yayınlanıyor.

Yemin dizisinin yeni bölümünde reyhan Kendini Emire affettirmekte kararlıdır. bunun içinde bir plan yapmış ve Emir ike başbaşa kalmıştır. Emir ile Reyhan karşı karşıyadır. aşkı ile nefreti arasında kalan emir Reyhanın şok itirafı sonrası nasıl bir tepki verecektir.

Reyhan Emire olan şok itirafı izleyenleri ekrana kilitleyecek.Peki Reyhan Emire hangi itirafı yapacaktır.Emir ise Reyhanın şok itirafı sonrası aşkınımı Gurunumu tercih edecek.diğer yandan ise Narin'in öfkesi giderek büyür. Narin Emir ile Reyhanı başbaşa düşününce kıskançlık krizine girer. Peki Narin'in yeni planı ne olacaktır.tüm bunlar yaşanırken ansızın eve gelen Oya ise tüm dengeleri bir anda alt üst eder. peki Oya'nın şok gelişi sonrası neler olacak. Yemin yeni bölümü herkesi ekrana kilitleyecek.

Reyhan’ın itirafı, Emir’i çok şaşırtır. Emir, gururu ve aşkı arasında seçim yapmak zorundadır. Öte yandan Narin’in sert tepkisi, bir anda çıkıp gelen Oya karşısında ikiliyi zor duruma düşürür. Oya’nın geliş sebebi tüm aile için büyük bir merak konusu olur.HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR