Yemin 90. Bölüm Fragmanı Kanal 7 Son Bölüm Kanal 7 İzle

Kanal 7'nin dizisi Yemin 90. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Yemin 90. Bölüm Fragmanı özeti ve konusu yeni bölümde neler olacak?

Yemin 90. Bölüm Fragmanı Kanal 7 Son Bölüm Kanal 7 İzle
Yayın Tarihi: 4.10.2019 00:21:11

Kanal 7'nin en çok izlenen dizisi Yemin 90. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Yemin 90. Bölüm Fragmanı özeti ve konusu yeni bölümde neler olacak?

kanal 7'nin dizisi Yemin yeni bölümde emir ile reyhana arsındaki buzlar giderek erimeye başladı. Hikmet ise Emir ile Reyhana karşı büyük bir sürpriz hazırlar. peki Emir ile Reyhan Hikmet'in sürprizi karşısında nasıl bir tepki gösterecekler.

diğer yandan ise Cavidan ile Cemre ise yaptıkları hain planın sonuna gelmiştir. peki Cavidan ile Cemre'nin hain planı işe yarayacakmı?Cavidan ile Cemre'nin hain planı ne olacaktır.


Cenre ile cavidan bu kez büyük oynaralr. ve kaybetmeyede asla tahammülleri kalmamıştır.diğer yandan ise Oya'nın takibinde olan Narin ile Kemal ise evlilik oyununa hız kesmedend evam ederler. peki Narin ile Kemal evlilik Oyununda başarılı olacaklarmı?Yemin 90. Bölüm Fragmanı Özeti ve konusu kanal7

Reyhan ve Emir’in aralarının düzelmesi için uğraşan Hikmet, ikisine yüzükle bir sürpriz hazırlar. Cemre ve Cavidan ise birlikte yaptıkları planlarının sonuna gelir. Ancak bu defa kaybetmeye niyetleri yoktur. Öte taraftan Oya’nın takibinde olan Kemal ve Narin, evlilik oyununa devam eder. Kemal, Narin’i şok edecek bir itirafta bulunur. Kemal’in itirafı ne olacak?

Yemin 90. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Ancak Yemin yeni bölüm fragmanı gelir gelmez sizlerle olacak.
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR