Yemin 91. Bölüm Fragmanı Son Bölüm Kanal 7 İzle

Kanal 7'nin en çok izlenen dizisi Yemin 91. Bölüm Fragmanı yayınlandı Yemin 91. Bölüm Fragmanı özeti ve konusu Emir İle Reyhan Neler olacak?

Yemin 91. Bölüm Fragmanı Son Bölüm Kanal 7 İzle
Yayın Tarihi: 4.10.2019 20:17:00

Kanal 7'nin hafta içi hergün yayınlanan ve izlenme rekoru kıran dizisi Yemin 91. Bölüm Fragmanı yayınlandı.Yemin 91. Bölüm Fragmanı özeti ve konusu yeni bölümde neler olacak?

Yemin dizisinin yeni bölümünde Emir ile reyhan geçmiş günleri unutup yepyeni bir sayfa açmakta kararlıdırllar. ikili çok mutludurlar. ancak başlarına gelecek olan büyük felaketten habersizdirler. peki Emir ile Reyhanı bekleyen büyük tehlike ne olacaktır.


diğer yandan ise Kemal'in şok teklifi sonrası Narin büyük şok geçirir. peki Narin'in Kemale vereceği cevap ne olacak?kemal ise Narin'in ona vereceği cevabı sabırsılıkla beklemektedir. Yemin yeni bölümü ile kanal 7 ekranlarında olacak.

Emir ve Reyhan, tüm sorunları geride bıraktıklarını düşünürken, kendilerine yaklaşan tehlikeden habersizdir.

Emir ve Reyhan tam kavuşmuşken başka bir tehlikenin onları beklediğinden haberleri yoktur. Öte yandan Kemal’in itirafından dolayı Narin ne yapacağını bilemez. Kemal ise hiç beklemediği bir yerde Narin’i karşısında bulur.
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR