Yemin 93. Bölüm Fragmanı Son Bölüm Full İzle

Kanal 7'nin dizisi Yemin 93. Bölüm Fragmanı yayınlandı Yemin 93. Bölüm Fragmanı özeti ve konusu yeni bölümde neler olacak? son bölüm full hd izle

Yemin 93. Bölüm Fragmanı Son Bölüm Full İzle
Yayın Tarihi: 8.10.2019 20:18:00

Kanal 7'nin en çok izlenen dizisi olan Yemin 93. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Yemin 93. Bölüm Fragmanı özeti ve konusu yeni bölümde neler olacak?

Yemin dizisinin yeni bölümünde Cavidan'ın hain planı tutar. ve Hikmet suçsuz yere tutuklanır.gözleri önünde elelri kelepçeli olarak evden götürülen babasına yardım edemeyen Emir ise büyük şok yaşar. peki Emir babasının suçsuz olduğunu kanıtlamayı başaracakmıdır?polis tarafından sorgusu devame den Hikmet Suçsuz olduğunu nasıl kanıtlayacaktır.


diğer yandan ise Narin Oya için büyük bir çaba içindedir.peki Kemal duygularıyla yüzleşmeyi başaracakmıdır?Emir babasını kurtaracakmı?nefeslerin kesildiği Yemin yeni bölümü ile Kanal 7 Ekranlarında olacak.

Cavidan’ın planı tutar, Hikmet gözaltına alınır.

Cavidan amacına ulaşır ve Hikmet gözaltına alınır. Babası gözleri önünde polis tarafından götürülen Emir’i zorlu bir sınav bekliyor. Öte yandan Narin, Oya’yı için çabalarken, Kemal duygularıyla yüzleşebilecek mi?
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR