Yemin Narin kimdir? Yağmur Shahbazova nereli kaç yaşında

Kanal 7'nin çok sevilen günlük dizisi Yemin, yeni sezona bomba gibi başladı. Kadroda birkaç ayrılığın yaşandığı Yemin dizisine yeni oyuncular da dahil oldu. Özellikle dizide Leyla karakterinin yerine gelen Narin çok merak edildi. Herkes Yemin Narin kimdir? Yağmur Shahbazova nereli? çok merak ediyor.

Yemin Narin kimdir? Yağmur Shahbazova nereli kaç yaşında
Yayın Tarihi: 11.09.2019 17:55:00

Kanal 7'nin Karamel Yapım imzalı günlük dizisi yemin, reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Geçtiğimiz sezonda bomba etkisi yaratan Yemin yeni sezonuna da fırtına gibi başladı. Kadrodan çok sevilen karakterlerden Leyla ayrılmış olsa bile yerine Narin adında yeni bir karakter dahil oldu. Duru güzelliğiyle dikkat çeken Narin kimdir çok merak edildi. Diziyi izleyen herkes Yemin Narin kimdir? Yağmur Shahbazova nereli diye aramaya başladı. 

Bildiğiniz gibi Yemin dizisinde Leyla karakterine hayat veren Munise Özlem senaryo gereği diziden ayrıldı, tabi değişen senaryoda Kemal'e yeni bir partner olarak Yağmur rolüyle diziye Yağmur Shahbazova dahil oldu.YEMİN NARİN KİMDİR?

Yemin yeni sezonda Narin, Reyhan'ın ev arkadaşıdır. Azerbeycan’dan kaçak yollarla Türkiye'ye gelen Narin, bir restorantta kaçak işçi olarak çalışır. Ancak patronunun vermediği maaşı zorla alan Narin'i adam polise hırsızlık yaptı diye şikayet eder. O anda orada olan Kemal ise Narin'i polise götürür ama gerçekler Kemal'in sandığından farklıdır. 


Yaptığından pişman olan Kemal ise kendini affettirmek ister. Sınırdışı edilmekten korkan Narin ise Kemal'e kendisiyle evlenirse bu durumdan kurtulacağını söyler. Kızı Masal için zaten biriyle evlenmek zorunda olan Kemal ise önümüzdeki bölümlerde bu teklifi kabul edecek ve ikili yeni bir yola başvuracak. Güzelliği kadar öfkeli de olan Narin, Reyhan'ın da tam anlamıyla kötü gün dostudur.YEMİN YAĞMUR SHAHBAZOVA KİMDİR? NERELİ

Yemin dizisinin Narin'i, Yağmur Shahbazova 1987'de Azerbeycan’ın başkenti Bakü’de doğmuştur. Azeri olan güzel oyuncu Yemin dizisi için Türkiye'ye gelmiş ve burayı çok sevmiştir. Azerbaycan'da başarılı bir oyunculuk ve modellik kariyeri olan Yağmur Shahbazova orada üç sezon boyunca Vicdan Hakkı dizisi ile yıldızını parlatmıştır.

 
HABERİ PAYLAŞ