Yemin yeni sezon fragmanı yayınlandı! Yemin 71. bölüm ne zaman yayınlanacak

Kanal 7 ekranlarının fenomen günlük dizisi Yemin mayıs ayında sezon finali yaparak ekranlara veda etmişti. Geçtiğimiz haftalarda çekimleri başlayan Yemin dizisinin yeni sezon fragmanı yayınlandı. Hal böyle olunca Yemin ne zaman başlayacak? 71. bölüm ne zaman yayınlanacak? çok merak edildi.

Yemin yeni sezon fragmanı yayınlandı! Yemin 71. bölüm ne zaman yayınlanacak
Yayın Tarihi: 23.08.2019 19:27:00

Kanal 7 ekranlarının reyting rekortmeni günlük dizisi Yemin çok yakında ekranlarda olacak. Yeni sezon tanıtımı bugün yayınlanan Yemin dizisinin takipçileri yeni sezon ne zaman başlayacak her yerde aramaya başladı. Herkes Yemin yayın tarihi belli oldu mu? 71. bölüm ne zaman yayınlanacak? sorularına yanıt arıyor. 

Yemin Dizisi Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?​


Yemin dizisinin yeni sezon tanıtımında yayın tarihi de hayranlarına duyuruldu. Yemin 9 Eylül pazartesi günü yeni sezonuyla ekranlara dönecek. Yayın saati de aynı kalacak olan Yemin yine hafta içi her gün Kanal 7 ekranlarında olacak.

Yemin Dizisi Yeni Sezon Fragmanı Yayınlandı!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Yemin yeni bölümleriyle 9 Eylül'den itibaren @kanal7'de! ❤ @karamelyapim @ayhanzen @srknmt

Yemin (@yeminkanal7)'in paylaştığı bir gönderi ()


Yemin yeni sezonda Emir, kaybettiği Reyhan'ın evine gidecek. Onun hala kocası olduğunu söyleyerek ondan hesap sorması da ikilinin boşanmadığına işaret ediyor. Öte yandan Cavidan ve Hikmet Bey çoktan boşanmış hatta Cavidan intikam ateşiyle yanıp tutuşuyor. 

Yemin 9 Eylül pazartesi günü başlıyor. 

HABERİ PAYLAŞ