Yeni Malatyaspor Partizan maçını izle TRT Spor Canlı Yayını

Yeni Malatyaspor Partizan maçını izle. Yeni Malatyaspor Partizan TRT Spor canlı yayını. Yeni Malatyaspor Partizan maç izle. Yeni Malatyaspor Partizan canlı maç izle. Yeni Malatyaspor Partizan TRT spor Canlı maç yayını izle. Webden Yeni Malatyaspor Partizan maç izle. Yeni Malatyaspor Partizan TRT

Yeni Malatyaspor Partizan maçını izle TRT Spor Canlı Yayını
Yayın Tarihi: 15.08.2019 19:31:00

Yeni Malatyaspor Partizan maçını izle. Yeni Malatyaspor Partizan TRT Spor canlı yayını. Yeni Malatyaspor Partizan maç izle. Yeni Malatyaspor Partizan canlı maç izle. Yeni Malatyaspor Partizan TRT spor Canlı maç yayını izle. Webden Yeni Malatyaspor Partizan maç izle. Yeni Malatyaspor Partizan TRT Spor izle. 

Yeni Malatyaspor Partizan izle TRT Spor

Yeni Malatyaspor Partizan izle. Yeni Malatyaspor Partizan TRT Spor canlı maç yayını. UEFA Avrupa Ligi Yeni Malatyaspor Partizan TRT spor maç izle. Yeni Malatyaspor Partizan canlı maç yayını. Donmadan Yeni Malatyaspor Partizan maçını izle. Yeni Malatyaspor Partizan büyük sürprizler.

Gökhan Töre dönüyor

Yeni Malatyaspor Partizan maçında Gökhan töre ilk 11'de maça başlıyor. 2 Avrupa maçında sonradan girip show yapan Töre ilk 11'de maça çıkıyor. Töre'ye Guilherme ve Adis Jahovic gol yollarında destekleyecek.


Buğra ve Fofana yedeğe

Buğra ve Fofana 3 Avrupa maçında da ilk 11'de maça çıkmıştı. Fofana ve Buğra yerlerini Guilherme ve Gökhan töre bıraktı. İlk maçlarda oynasada Murat Yıldırım'da 11'e geri döndü. 

Sadiq Umar, Takuma ve Tosic çok tehlikeliPartizan'da Takuma Asona, Sadiq Umar ve Zoran Tosic gibi yıldız isimler çok tehlikeli. İlk maçta 3-1 gibi avantajlı skorla evinde kazanan Partizan, 2-0 haricinde 4-2 skorda dahil elenmiyor.

Yeni Malatyaspor turu geçmesi için gol yemeden 2 gol yada her gol sonrası 3+1 gol fazla atmak zorunda. 
HABERİ PAYLAŞ