Yusuf Yazıcı Lille'e Gidiyor mu? Yusuf Yazıcı Transfer için izin istedi Bonservisi ne kadar?

Trabzonspor'un 20 yaşındaki genç orta saha oyuncusu Yusuf Yazıcı'nın yeni adresi Lille oluyor! Lille Yusuf Yazıcı transferini bitirmek için bonservis teklifini yükseltti. Yusuf Yazıcı Lille'e mi transfer oluyor? Trabzonspor Başkanı teklifi kabul etti mi?

Yusuf Yazıcı Lille'e Gidiyor mu? Yusuf Yazıcı Transfer için izin istedi Bonservisi ne kadar?
Yayın Tarihi: 14.07.2019 16:30:00

Trabzonpsor'un genç orta sahası Yusuf Yazıcı, Fransa Ligue 1 ekiplerinden Lille'e transfer oluyor! Lille, Trabzonspor'a Yusuf Yazıcı için yaptığı teklifi yükseltti, Yusuf Yazıcı da Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu ile görüşerek transferine izin verilmesini istedi! Yusuf Yazıcı Trabzonspor'dan ayrılıyor mu? Bonservis bedeli ne kadar, Trabzonspor ne kadar kazanacak?

Trabzonspor'un genç yıldızı Yusuf Yazıcı, Fransa Ligue 1 ekiplerinden Lille'e transfer olmaya çok yakın. Lille, 14 milyon euroluk teklifini 20 milyon euroya yükseltti. Oyuncu da Avrupa'ya gitmek istiyor! Yusuf Yazıcı, Trabzonspor'un sezon öncesi kampında antrenman sonrası Başkan Ahmet Ağaoğlu ile görüşerek Lille'e transferinde kolaylık gösterilmesini istedi.

TRABZONSPOR 20 MİLYON EURO KAZANACAK? AĞAOĞLU TEKLİFİ KABUL ETTİ Mİ?

Lille, Trabzonspor'a 20 milyon euro resmi teklifini iletti. Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, daha önce yaptığı açıklamada Abdülkadir Ömür ve Yusuf Yazıcı için 15-20 milyon euroluk teklifleri komik bulduğunu açıklamıştı.

Yusuf Yazıcı'nın da Trabzonspor'dan ayrılmak istediğini iletmesinin ardından Ağaoğlu'nun Yazıcı için 20 milyon euroluk teklifi kabul etmesi bekleniyor. HABERİ PAYLAŞ