Yusuf Yazıcı Manchester United'da! Yusuf Yazıcıya rekor bonservis Trabzon'un kasası dolacak

Trabzonspor'un genç yıldızı Yusuf Yazıcı Manchester United'a transfer oluyor! Manchester United Yusuf Yazıcı için Trabzonspor'a servet önerdi, Başkan Ahmet Ağaoğlu teklifi kabul etti. Yusuf Yazıcı transferinde sıcak dakikalar...

Yusuf Yazıcı Manchester United'da! Yusuf Yazıcıya rekor bonservis Trabzon'un kasası dolacak
Yayın Tarihi: 11.07.2019 15:30:00

Trabzonspor'un genç yıldızı Yusuf Yazıcı dünya devi Manchester United'a transfer oluyor! Yusuf Yazıcı için Kırmızı Şeytanlar'ın tam 31 milyon euro + bir sonraki satıştan %15 pay teklif ettiği öne sürülüyor! Başkan Ahmet Ağaoğlu da Yusuf Yazıcı veya Abdülkadir Ömür ikilisinden biri ayrılabilir sözleriyle transferin şifrelerini vermişti.

Yusuf Yazıcı Dünya devine gidiyor! Kırmızı Şeytanlar, Yusuf Yazıcı'yı uzun süredir scout ekibiyle gözlem altında tutuyordu. Manchester United'ın Trabzonspor'a 31 milyon euro bonservis bedeli ve bir sonraki satıştan %15'lik pay resmi teklifini ilettiği öğrenildi. Yusuf Yazıcı artık Manchester United'ın oyuncusu oluyor! 


YUSUF YAZICI'DAN FLAŞ TRANSFER! TRABZONSPOR'UN KASASI DOLUYOR 

Trabzonspor'da kısa sürede ilk 11'in vazgeçilmez oyuncusu haline gelen ve hem 10 hem 8 numara pozisyonlarında kolaylıkla forma giyebilen Yusuf Yazıcı, Manchester United'a transfer oldu! Yazıcı için tam 31 milyon euro bonservis ödeniyor! 

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu teklifi kabul etti ve Yusuf Yazıcı'yı Manchester United'a vermeye razı oldu! Yusuf Yazıcı, Türkiye'den yurtdışına giden en pahalı oyuncular arasında üst sıralarda yer almayı başardı. 
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR