Yüzleşme dizisinin dördüncü tanıtımı yayınlandı! İntikam dolu bir hikaye geliyor

Kanal D'nin iddialı yeni dizisi Yüzleşme'nin dördüncü tanıtımı yayınlandı. Hazırlıkları tüm hızıyla devam eden Yüzleşme dizisi çok yakında ekranlarda olacak...

Yüzleşme dizisinin dördüncü tanıtımı yayınlandı! İntikam dolu bir hikaye geliyor
Yayın Tarihi: 8.02.2019 01:06:00

Kanal D'nin Şubat ayında ekranlara gelmeye hazırlanan yeni dizisi Yüzleşme'nin dördüncü tanıtımı yayınlandı.

Hande Doğandemir kriminal drama türündeki Yüzleşme dizisinde ‘Masal’, Engin Öztürk de ona büyük aşkla bağlı ‘Ömer’ karakterine hayat verecek. 

Yönetmen koltuğunda Ömer Faruk Sorak'ın oturacağı Yüzleşme dizisinin senaryosunu ise Altuğ Küçük kaleme alıyor.

Başrollerini Engin Öztürk ve Hande Doğandemir'in paylaştığı Yüzleşme dizisinin kadrosunda Uğur Yücel, Zeynep Eronat, Yeşim Ceren Bozoğlu, Mesut Akusta, Gözde Çığacı, Yeşim Gül, Cansu Dağdelen, Cihat Süvarioğlu, Gülsim Ali, Özge Akdeniz, Şerif Sezer ve Macit Koper gibi isimler de yer alıyor. Yüzleşme dizisinin dördüncü tanıtımı yayınlandı.
Yüzleşme dizisinin dördüncü tanıtımında Hande Doğandemir'i gören izleyiciler ise bir hayli heyecanlandı.

Yüzleşme dizisinin dördüncü tanıtımında Hande Doğandemir'in hayat verdiği Masal karakterinin aslında başına kötü şeyler gelmiş Gonca olduğu ortaya çıktı.

Başına gelenlerin ardından kimliğini, hayatını ve sevdiği herkesi geride bırakan Gonca, Masal olarak Kalender Kasabası'na geri dönecek.

Çiçek yetiştiriciliği ve esans üreticiliği ile ünlü Kalender Kasabası’nda geçen hikayede geçmişte yaşanan olaylar, sırlar teker teker gün yüzüne çıkarken kasabada artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.

Yüzleşme, yakında Kanal D’de!

İşte Yüzleşme dizisinin 4. tanıtımı:

 


HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR