Zahide Yetiş'le yeni sezon başlangıç tarihi belli oldu! Bomba gibi geri dönüyor

Show TV'nin sevilen kadın kuşağı programı Zahide Yetiş'le haziran ayında sezon finali yaparak ekranlara veda etmişti. Yaz boyunca yayınlanmayan Zahide Yetiş'le programının yeni sezon yayın tarihi belli oldu. Haliyle Zahide Yetiş'le yeni sezon ne zaman başlıyor? çok merak edildi. İşte o tarih...

Zahide Yetiş'le yeni sezon başlangıç tarihi belli oldu! Bomba gibi geri dönüyor
Yayın Tarihi: 26.08.2019 15:34:00

Tam iki sezondur Show TV ekranlarında yayınlanan Zahide Yetiş'le programını sevilen sunucu Zahide Yetiş sunuyor. Birbirinden başarılı konukları ve ele aldığı ilginç konularla çok sevilen Zahide Yetiş haziran ayında sezon finali yaparak ekranlara veda etmişti. Yaz boyu yayınlanmayan  programın yeni sezon tarihi ise yayınlanan tanıtımla belli oldu. Peki Zahide Yetiş'le yeni sezon ne zaman başlıyor? Detaylar haberin devamında...

 Zahide Yetiş'le yeni sezon 9 Eylül Pazartesi başlıyor!

Türkiye’nin en ilginç insanları, en çarpıcı hayat hikayeleri ve alanında uzman, saygın konuklarıyla ele alan. Zahide Yetiş yeni sezonda da faydalı bilgilerle ve gerçek hikayelerle izleyenleri ekran başına kitleyecek. 


Hayatın içinden konuları ve uzman konuklarıyla Zahide Yetiş'le programı 9 Eylül pazartesi günü 10:00'da ekranlara geri dönüyor. 

Saati değişti

Geçtiğimiz yıl saat 16:00 civarında yayınlanan Zahide Yetiş'le, 2019-2020 sezonunda Damat Bayıldı programı nedeniyle sabah saatlerine alındı. Yani Zahide Yetiş'in programı bundan sonra hafta içi her gün saat 10:00'da Show TV'de olacak. 


HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR