Zalim İstanbul 7.Bölüm Fragmanı

Zalim İstanbul 7.Bölüm Fragmanı
Yayın Tarihi: 6.05.2019 21:57:00

Kanal D'nin yeni dizisi Zalim İstanbul 7.Bölüm Fragmanı yayınlandı. Zalim İstanbul 7.Bölüm Fragmanı özeti ve konusu yeni bölümde neler olacak. güçlü oyuncu kadrosu ile dikkat çeken Zalim İstanbul dizisinin yeni bölümünde neler olacak.

Zalim İstanbul dizisinin yeni bölümünde Cenk'in Silahı patlatması sonrası en büyük korkuyu Cemre Yaşar. Hayatının en büyük korkusu ile baş başa kalan Cemre bu büyük sorunu aşmayı başaracakmıdır.

Agah'ın isteği karşısında Seher Çılgına Döner. ancak elinden gelen bir şey olmadığı için Agahın isteğine boyun eğmek zorunda kalır.


diğer yandan Cemre ile Cenk arasına ise sürpriz itiraf damga vurucak. gelen şok itiraf sonrası ikili arasında neler yaşanacak.

diğer yandan Agah ise öfkeden çılgına dönmüştür. Şeniz'den bir açıklama bekleyen Agah istediği cevapları alabilecekmidir. Zalim istanbul yeni bölümü ile herkesi ekrana kilitleyecek.

Cenk’in silahla giriştiği yüzleşme Cemre’ye hayatının korkusunu yaşatır. Agah’ın isteği Seher’i çileden çıkarsa da çaresizliği karşısında acıma duygusuyla kavrulur. Cenk ve Cemre gerilimi gelen itirafla daha da artar.

Agah, öfkeden deliye dönmüş Şeniz’den bir cevap beklerken gözünü karartır ve baba oğul tehlikeli bir karşılaşma yaşar. Karaçay köşkü Cenk’in, Cemre’ye itirafından sonra yaşanacak ağır yüzleşmelere sahne olacaktır.
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR