Zalim İstanbul neden yok? Final mi yapacak? Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak

Kanal D'nin entrika yüklü pazartesi dizisi Zalim İstanbul 14 Ekim yayın akışında yer almıyor. Hal böyle olunca Zalim İstanbul neden yok? Final mi yapacak? Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? her yerde aranmaya başladı. Biz de sizler için bu soruları yanıtladık.

Zalim İstanbul neden yok? Final mi yapacak? Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak
Yayın Tarihi: 14.10.2019 17:33:00

Yapımını Avşar Film'in üstlendiği Zalim İstanbul iki sezondur Kanal D ekranlarına damgasını vurmaya devam ediyor. Her pazartesi yeni bölümüyle ekranlara gelen Zalim İstanbul 14 Ekim pazartesi yayın akışında yer almaması izleyenleri heyecanlandırdı. Hal böyle olunca Zalim İstanbul neden yok? Final mi yapacak? Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?  her yerde aranmaya başladı. İşte detaylar...

ZALİM İSTANBUL 14 EKİM NİÇİN YAYINLANMIYOR?

Kanal D ekranlarında 14 Ekim pazartesi günü Zalim İstanbul yerine Aslı Gibidir filmi yayınlanacak. Yani Zalim İstanbul bu akşam yok. Peki neden? 

Çünkü 14 Ekim pazartesi akşamı Türkiye- Fransa arasında oynanacak milli maç yayınlanacak. Bunu göz önünde bulunduran Kanal D ise dizinin reytinglerinin düşmemesi için yeni bölümü bugün yayınlamayacak.
ZALİM İSTANBUL YENİ BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Zalim İstanbul dizisinin heyecanla beklenen 15. bölümü bir hafta sonra, yani 21 Ekim pazartesi günü yayınlanacak. 

Dizinin 21 Ekim akşamı yayınlanacak yeni bölümünde; Seher'in sayesinde Ceren'in Nedim'e yaptıkları ortaya çıkacak. Bu duruma çok sinirlenen Agah ise Ceren'i evden yollarken, bebek konusunda da babalık testi için harekete geçecek. Öte yandan Cemre'nin Cenk ile evlenmesine tahammül edemeyen Nedim ise evden temelli gidecek. 
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR