Zengin Ve Yoksul 6.Bölüm Fragmanı Yayında İzle Son Youtube Videosu Çıktı

Atv'nin dizisi Zengin Ve Yoksul 6.Bölüm Fragmanı yeni bölümde heyecan dorukta neler olacak?Zengin Ve Yoksul 6.Bölüm Fragmanı özeti konusu Atv

Zengin Ve Yoksul 6.Bölüm Fragmanı Yayında İzle Son Youtube Videosu Çıktı
Yayın Tarihi: 5.05.2019 23:09:00

Atv'nin yeni dizisi Zengin Ve Yoksul 6.Bölüm Fragmanı yayınlandı. yeni bölümde heyecan dorukta Zengin Ve Yoksul 6.Bölüm Fragmanı özeti konusu yeni bölümde neler oldu?

Aysel'in kaçırıldığı öğrenen Karan çılgına döner.ve Ayseli kurtarmak için tüm gücünü kullanır. peki Karan Ayseli kurtaracakmı?


öte yandan Nihal ise herşeyden habersiz Ayseli kurtarmak için Azizden yardım ister.Ayseli Kaçıran Aziz ise herşeyden habersiz Nihale yardıme der gibi gözüksede Ayseli çok zor günler beklemektedir. peki Aysel Azizin elinden nasıl kurtulucak.

tüm bunlar yaşanırken Berrin ise Nihalind eğiştiğini farkeder. berrin Nihalin bu ani değişikliğinin sırrını öğrenmek istesede henüz bir şey öğrenememiştir. peki Nihalin ani değişikliğinin nedeni nedir.

Peki Nihal Annesi Berrinin kendisinden şüphelenmesinin önüne nasıl geçecektir. diğer yandan ise Aleyna ilk kez Karana onu çok sevdiğini söler. peki Karanın Aleynaya cevabı ne olacaktır. Zengin Ve Yoksul 6.Bölüm Fragmanı özeti konusu kendi günü saatinde Atv ekranlarında olacaktır.
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR