Ziraat Bankası ve Vakıfbank’tan 10.000 TL kredi kampanyası başladı

Sizlerde bankalardan hemen uygun faizli ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Kredi alamayanlara özel olarak yapılan bu kredi kampanyasına katılmak isteyenler için bilgileri yazımızda bulabilirsiniz. 10.000 TL kredi başvurusu nasıl yapılır, kredi başvuru şartları nelerdir, sizlere bu konu hakkında bilg

Ziraat Bankası ve Vakıfbank’tan 10.000 TL kredi kampanyası başladı
Yayın Tarihi: 18.10.2020 14:06:00

Sizlerde bankalardan hemen uygun faizli ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Kredi alamayanlara özel olarak yapılan bu kredi kampanyasına katılmak isteyenler için bilgileri yazımızda bulabilirsiniz. 10.000 TL kredi başvurusu nasıl yapılır, kredi başvuru şartları nelerdir, sizlere bu konu hakkında bilgiler vereceğiz.

Ülkemizin kamu bankalarından olan Ziraat Bankası ve Vakıfbank üzerinden 10.000 TL ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Kredi başvurusu yaptığınızda, banka sizlere hemen sonuç verecektir. Kredi başvurusu yapan kişiler, kamu bankası olmasından dolayı ihtiyaç kredilerinde uygun faizlerle kredi alınacaktır. Kredi alacak olan kişiler, uygun faizlerle kredi alabilmeleri için bankaların şartlarına uygun olması gerekiyor. Alacağınız 10.000 TL kredilerde 36 ay vade ile kredi başvurusu yapacaksınız. İşte başvuru ve detaylar…

Ziraat Bankası 10.000 TL Kredi başvurusu

10.000 TL için Ziraat Bankası üzerinden kredi kullanacaksanız, banka şartlarına uygun olmanız gerekli. Banka şartlarına uygun olan kişiler, banka şubelerine giderek kimlik ve gelir belgesi ile kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kredi başvurusu yapacak olan kişilerin, bankalardan kredi onayı alabilmeleri için, en az 6 aylık sigortası olması gerekiyor. Ayrıca emekli olan kişiler, emekli maaşlarını Ziraat Bankası’na taşırsa kredi kullanabileceklerdir. Başvurular banka şubelerinden yapıldığı gibi daha önceden kredi kullanan kişiler, internet bankacılığı üzerinden de işlem yapabileceklerdir.

Vakıfbank 10.000 TL Kredi Başvurusu

Vakıfbank üzerinden de kredi başvurusu yapacaksanız, bankanın şartlarına uygun müşteri olmanız gerekmektedir. Bu bankada emekli olan veya en az 1 yıllık sigortası olan kişiler, kredileri kullanacaklardır. Vakıfbank üzerinden kredi başvurusu yaptığınızda banka sizlere hemen kredi sonucu hakkında bilgiler verecektir.

Vakıfbank üzerinden 10 bin TL kredi alan kişiler 36 ay vadeye kadar ve 3 ay ertelemeli olarak sizlere kredi verilmektedir. Vakıfbank şubelerinden veya bankanın internet sitesinden başvuru yapabilirsiniz. Bu bankadan maaş alan kişiler, emekli olması durumunda maaşlarının 22 katına kadar da kredi alabilirler. Sadece kimliğinizle en yakın banka şubesine giderek kredi başvurusu yapabilirsiniz. Vakıfbank üzerinden verilen bu kredilerde müşterilerin kredi notu ve kredi sicili de bakılmaktadır. Vakıfbank üzerinden kredi alacak olan müşteriler, ayrıca kredi başvurusu yapacakları zaman ipotek verirlerse bu ipoteğe göre de kredi alabileceklerdir.
 HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR