Ziraat Bankası’ndan emekliye konut kredisi kampanyası!

Ziraat Bankası, emeklileri düşük faiz oranlarıyla ev sahibi yapıyor. Ev almak isteyen emeklileri yakından ilgilendiren Ziraat Bankası Emeklinin Artısı Konut Kredisi “Avantajlı Emeklinin Artısı Konut Kredisi” başlığıyla sunuluyor.

Ziraat Bankası’ndan emekliye konut kredisi kampanyası!
Yayın Tarihi: 16.07.2020 16:39:00

Ziraat Bankası, emeklileri düşük faiz oranlarıyla ev sahibi yapıyor. Ev almak isteyen emeklileri yakından ilgilendiren Ziraat Bankası Emeklinin Artısı Konut Kredisi “Avantajlı Emeklinin Artısı Konut Kredisi” başlığıyla sunuluyor.

Sizler için Ziraat Bankası Emeklinin Artısı Konut Kredisi’ni tüm ayrıntılarıyla inceleme altına aldık. İşte, 0,94 faiz oranlı Ziraat Bankası Emeklinin Artısı Konut Kredisi hakkında altını çizdiğimiz önemli notlar…

Ziraat Bankası, Emeklinin Artısı Konut Kredisi kampanyası ile emeklileri düşük faiz oranlı ev sahibi yapıyor. Bankanın Emeklinin Artısı Konut Kredisi’ni 120 ay (10 yıl) vade imkânıyla emeklilere sunuyor. Bankanın Emeklinin Artısı Konut Kredisi’nin önceliği henüz ev sahibi olamamış emekliler olacak. Ziraat Bankası’nın Emeklinin Artısı Konut Kredisi kampanyasından faydalanmanız için öncelikle yapmanız gereken satın almak istediğiniz evin ekspertiz değerini bankaya sunmak olacaktır.

Emeklinin Artısı Konut Kredisi ile ev sahibi olmak için geç değil!

Ziraat Bankası, “Emeklilere Özel Krediler Ziraat’te” sloganıyla 120 aya varan vade imkânlarıyla yüzde 0,94 faiz oranlı emekliye özel konut kredisi kullandırıyor. Sizler için Ziraat Bankası Avantajlı Emeklinin Artısı Konut Kredisi’ni tüm ayrıntılarıyla mercek altına aldık.


Ziraat Bankası Emeklinin Artısı Konut Kredisi’nin özellikleri nelerdir?

Ekspertiz değeri 500.000 TL ve altı olan evlerin ekspertiz değerinin yüzde 90’ına kadar, 500.000 TL’nin üzerinde olan evlerde de ekspertiz değerinin yüzde 80’ine kadar 120 aya varan vadeli Emeklinin Artısı Konut Kredisi’ni hızlı ve kolay biçimde kullanılabilmektedir. Banka, emekliye konut kredisi kullandırırken sunduğu kredi tahsis ücreti en fazla yüzde 0,05 olduğu da özellikle kaydediliyor.

Banka, Avantajlı Emeklinin Artısı Konut Kredisi’ne konu gayrimenkul üzerine ipotek tesis ediyor. Gerekli görülmesi halinde ek teminat talep etme hakkını da saklı tutuyor.
Ziraat Bankası, Emeklinin Artısı Konut Kredisi kullanmak isteyen müşterilerine hayat, konut ve zorunlu deprem sigortası ürünlerini avantajlı tutarlarla sunuyor (Hayat Sigortası ürünleri Ziraat Hayat ve Emeklilik A.Ş., konut ve zorunlu deprem sigortası ürünleri de Ziraat Sigorta A.Ş. tarafınca sunuluyor ve Ziraat Bankası Şubeleri Ziraat Hayat ve Emeklilik A.Ş ile Ziraat Sigorta A.Ş. acentesi olduğu ayrıca kaydediliyor.)

Ziraat Bankası Emeklinin Artısı Konut Kredisine nasıl başvurulur?

Ziraat Bankası Emeklinin Artısı Konut Kredisine ya da başka bir deyişle “Avantajlı Emeklinin Artısı Konut Kredisi”ne kolayca başvuruda bulunulabilmektedir. Yüzde 0,94 faizli ve 180 aya varan vade olanaklı Emeklinin Artısı Konut Kredisi’nden yararlanabilmek için size en yakın şubeden veya internet şubesinden veya ATM’den veya Ziraat Mobil’den ya da 0850 220 00 00 numaralı Ziraat Bankası Çağrı Merkezi üzerinden hızlı ve kolay biçimde başvuru yapabilirsiniz.
 
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR