Ziynet Sali'nin kocası Erkan Erzurumlu kimdir? Kaç yaşında ne iş yapıyor

Ünlü şarkıcı Ziynet Sali bir süredir birlikte olduğu Erkan Erzurumlu ile dün akşam Kıbrıs'ta dünyaevine girdi. Hal böyle olunca Ziynet Sali'nin eşi Erkan Erzurumlu kimdir? Kaç yaşında ne iş yapıyor? çok merak edildi. İşte Erkan Erzurumlu hakkında bilinmeyenler...

Ziynet Sali'nin kocası Erkan Erzurumlu kimdir? Kaç yaşında ne iş yapıyor
Yayın Tarihi: 16.09.2019 09:12:00

Ziynet Sali'nin kocası Erkan Erzurumlu kimdir? Kaç yaşında ne iş yapıyor? gibi sorular her yerde aranıyor. Bir süredir ünlü şarkıcı Ziynet Sali ile birlikte olan Erkan Erzurumlu, yakışıklılığıyla çok dikkat çekiyor. Dün akşam da görkemli bir törenle dünyaevine giren Ziynet Sali ve Erkan Erzurumlu mutluluklarıyla dudak ısırttı. İşte Erkan Erzurumlu'nun hayatı ve bilgileri...ERKAN ERZURUMLU KİMDİR?


1984 yılında Londra'da doğan Erkan Erzurumlu, müzisyen bir ailenin çocuğudur. Babası Kıbrıs'ın ünlü müzisyenlerinden Turgay Erzurumlu olan Erkan bey, küçük yaşlarda gitarla tanışmıştır. Lise hayatında girdiği yarışmalarla müziğe daha da eğilen Eruzurumlu, kariyerine bu yönde devam etmiştir.

Doğu Akdeniz Üniversitesi Müzik Bölümü'nden mezun olan Erkan Erzurumlu, usta gitaristlerden ders almış, müzik kulağını iyice geliştirmiştir. Bir süredir Ziynet Sali'nin gitaristliğini yapan Erkan Erzurumlu, aralarında aşkın başlamasıyla gündeme bomba gibi düşmüştü.

Erkan Erzurumlu, kendinden 11 yaş büyük Ziynet Sali ile mutlu beraberliğini dün akşam evlilikle taçlandırdı. 
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR