Zuhal Topal'la Sofrada 14 Haziran günün ve haftanın birincisi kim oldu? Zuhal Topal'la Sofrada Yeni bölüm izle

FOX TV ekranlarında yayınlanan Zuhal Topal'la Sofrada yarışması 14 Haziran Cuma günü haftanın son bölümüyle izleyici karşısına çıkıyor. Zuhal Topal'la Sofrada 14 Haziran Cuma günün ve haftanın birincisi kim oldu? Zuhal Topal'la Sofrada bu hafta kim kazandı?

Zuhal Topal'la Sofrada 14 Haziran günün ve haftanın birincisi kim oldu? Zuhal Topal'la Sofrada Yeni bölüm izle
Yayın Tarihi: 14.06.2019 12:43:00

FOX TV ekranlarında yayınlanan Zuhal Topal'la Sofrada yarışması tüm hızıyla sürüyor. Gelin ve kayınvalidelerin yer aldığı yarışma formatında, birbirinden heyecanlı bölümler hafta içi her gün yayınlanmaya devam ediyor. 14 Haziran Cuma günü haftanın son bölümüyle Zuhal Topal'la Sofrada günün ve haftanın birincisi seçilecek. Zuhal Topal'la Sofrada 14 Haziran cuma günü izlemek isteyen izleyiciler araştırmalara başladı.

Heyecan dolu büyük rekabetin yaşandığı Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasında bu hafta kim kazanacak? Hangi gelin-kayınvalide ikilisi bu haftayı birinci tamamlayacak? Bu soruların cevabı araştırılıyor. Zuhal Topal'la Sofrada seyircisi heyecanla 14 Haziran Cuma günkü yeni bölüme odaklanmış durumda.

ZUHAL TOPAL'LA SOFRADA HAFTANIN PUANLARI

Zuhal Topal'la sofrada yarışmasında 12 Haziran Çarşamba günü Nadide Hanım 4, Zahide Hanım 4, Fatma Hanım 5 ve Güler Hanım 6 puan verid. 11 Haziran Salı günü ise Nadide Hanım 5, Zeynep Hanım 4, Fatma Hanım 4, Güler Hanım 3, Zuhal Hanım ise 7 puan vermişti. 

ZUHAL TOPAL'LA SOFRADA 14 HAZİRAN CUMA İZLE

Zuhal Topal'la Sofrada'nın 14 Haziran Cuma günü yayınlanacak yeni bölümünün ardından oluşan puanları bu sayfadan sizlerle paylaşacağız. Şu anda yeni bölüm puanları belli olmadı. HABERİ PAYLAŞ