Zuhal Topal'la Sofrada 251. bölümde Pınar kaç puan aldı? 14 Ekim Zuhal Topal'la Sofrada puan tablosu

Zuhal Topal'ın sıcak ve samimi sunumuyla hafta içi her gün ekranlara gelen yarışma programı Zuhal Topal'la Sofrada 14 Ekim pazartesi günü yepyeni bir hafta başladı. Haftanın ilk gününde ise Pınar ve kayınvalidesi Fatma Hanım yarışacak. Peki Zuhal Topal'la Sofrada 251. bölümde neler oldu?

Zuhal Topal'la Sofrada 251. bölümde Pınar kaç puan aldı? 14 Ekim Zuhal Topal'la Sofrada puan tablosu
Yayın Tarihi: 14.10.2019 16:25:00

Zuhal Topal'la Sofrada 251. bölümde neler oldu? İlk gün yarışmacısı Pınar kaç puan aldı? 14 Ekim Zuhal Topal'la Sofrada puan tablosu durum ne? her yerde aranmaya başladı. Fox TV'nin reyting rekorları kıran yarışma programı Zuhal Topal'la Sofrada hafta içi her gün ekranlara gelmeye devam ediyor. Her hafta bir yarışmacının 15 Bin TL'lik büyük ödülün sahibi oluyor. 

14-18 Ekim yarışmacılarının da belli olduğu Zuhal Topal'la Sofrada yeni haftada pazartesi yarışmacısı Pınar ve kayınvalidesi Fatma Hanım oldu. Peki Zuhal Topal'la Sofrada 14 Ekim yarışmacıları Fatma Ölmez ve gelini Pınar kimdir? Detaylar haberimizde...Pazartesi yarışmacısı Pınar, 8 yıllık evli bir oğlu var. Edebiyat öğretmeni olan Pınar, Kartal'da oturuyor. Aslen Sivaslı olan Pınar, yemeklerine de el lezzetine de çok güveniyor. Bıcır bıcır olan Pınar oldukça tez canlı bir karaktere sahip. Kayınvalidesi Fatma Hanım ise 1956 doğumlu ve oldukça sessiz sakin biri...

Pınar'ın menüsünde neler var?


- Nohutlu erişteli tavuk çorbası
- El açması patatesli börek
- Patlıcan yoğurtlaması
- Kuzu incik altında mercimekli sarma
- Yeşil salata
- El açması burma baklava

Oldukça iddialı ve sözünü sakınmayan kayınvalidelerin yer aldığı sofrada sesler bir hayli yükselecek. 

Pınar kaç puan aldı?

251. bölüm yarışmacısı Pınar'ın aldığı puanlar henüz belli olmadı. Açıklanır açıklanmaz sizlerle paylaşacağız...


HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR