Zuhal Topal'la Sofrada birincisi kim oldu? 4 Ekim büyük ödülü kim aldı

Reytingleriyle tozu dumana katan ve herkesi ekran başına kitleyen Zuhal Topal'la Sofrada'da gerilimin hayli yüksek olduğu bir haftanın daha sonuna gelindi. İlk kez diskalifiye şokunun yaşandığı yarışmada kim birinci oldu? 15 Bin TL büyük ödülü kim kazandı? her yerde aranmaya başladı.

Zuhal Topal'la Sofrada birincisi kim oldu? 4 Ekim büyük ödülü kim aldı
Yayın Tarihi: 4.10.2019 16:43:00

Zuhal Topal'la Sofrada 4 Ekim birincisi kim oldu? 245. bölümde neler oldu? Aynur Hanım niçin diskalifiye oldu? arama motorunda aranmaya başladı. Zuhal Topal'ın samimi sunumuyla hafta içi her gün yayınlanan Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasında 5 gelin ve kayınvalidelerinin yarıştığı bir hafta daha bitti. Gelinlerin kayınvalidelerden daha sert olduğu son hafta kazanan kim oldu? gelin birlikte bakalım...

İki haftadır yeni puanlama sisstemiyle hem gelinleri hem de izleyenleri memnun eden yarışmada bu hafta bir ilk yaşandı. Dün yarışan geline ilk günün kayınvalidesi Tülay Hanım 10 puan verdi. Peki birincilik yarışında ne olacak? Neden finalde 4 kişi vardı? ZUHAL TOPAL'LA SOFRADA KAZANAN KİM OLDU? 4 EKİM


Yukarıda da bahsettiğimiz gibi finalden bir gün önce Züleyha teyzenin evinde şaşırtıcı anlar yaşandı çünkü Pembe Hanım ve Serap Hanım yemekler güzel olmasına rağmen geline düşük puanlar verdi. Kendisi zaten kazanamayacağını bilen Tülay Hanım ise hem yemekleri beğendiği hem de bu oyunu bozmak istediği için 10 puan verdi. Böylece dengeler değişti. Çünkü Tülay Hanım bunu yapmasaydı yüksek ihtimalle Pembe Hanım birinci olacaktı.

ZUHAL TOPAL'LA SOFRADA DİSKALİFİYE ŞOKU

Öte yandan Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasında bir ilk yaşandı ve Aynur Hanım ve gelini diskalifiye edildi. Böylelikle final günü masada sadece 4 kayınvalide vardı. Tabi final heyecanı da dört gelin ve kayınvalide arasında yaşandı. 

Ancak henüz Zuhal Topal'la Sofrada kazanan kim oldu daha belli olmadı. Açıklanır açıklanmaz haberimizde olacak. 


HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR