Zuhal Topal'la Sofrada bu hafta kim kazandı? 13 Eylül Fox Zuhal Topal'la Sofrada kim birinci oldu?

Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasında bir hafta daha sona erdi. Oldukça zorlu kayınvalidelerin yarıştığı ve gelinlere kök söktürdüğü yarışmada cuma günü geldi çattı. Final gününde neler oldu? 13 Eylül Fox Zuhal Topal'la Sofrada kim birinci oldu? Büyük ödülü kim aldı? her yerde aranmaya başladı.

Zuhal Topal'la Sofrada bu hafta kim kazandı? 13 Eylül Fox Zuhal Topal'la Sofrada kim birinci oldu?
Yayın Tarihi: 13.09.2019 16:17:00

Sunuculuğunu Zuhal Topal'ın üstlendiği Zuhal Topal'la Sofrada iki sezondur Fox ekranlarında reyting rekorları kırmaya devam ediyor. 9-13 Eylül haftasında da yepyeni gelin ve kayınvalidelerle ekranlara gelen yarışmada büyük final heyecanı geldi çattı. Zuhal Topal'la Sofrada 13 Eylül cuma günü 230. bölümde Büşra ve kaynanası Gülcan hanım ev sahipliği yaptı. Peki Zuhal Topal'la Sofrada son bölümde neler oldu? Zuhal Topal'la Sofrada kim birinci oldu? 15 Bin TL 'yi kim kazandı? Detaylar haberimizde...

Herkesin severek izlediği programda her hafta 5 gelin ve kayınvalide yarışıyor. Her gün gelinler 3 saatte alışveriş ve yemek yaparken, kayınvalideler de pişen yemekleri tadıyor. Gün sonunda da açık oylama ile puan veriyor. Her gün gelinlere Zuhal Hanım'ın da puan verdiği yarışmada memnuniyetsiz kayınvalideler ve emeğinin karşılığını alamayan gelinler her hafta damgasını vuruyor. Son haftanın finalinde de dananın kuyruğunun kopacağı final gününde Melek teyze her yemeğe bahane bulacak. Hafta boyunca her şeyi eleştiren Gülcan hanım ektiğini piçerken, eleştirilere tahammül edemeyecek.Final gününde yarışan Büşra Topçu 26 yaşında aslen Malatyalı ancak Adana'da yaşıyor. 2 çocuğu var ve 5 yıllık evli. Kayınvalidesi Gülcan Kirazpınar ise 53 yaşında ve emlakçı. 3 oğlu olan Gülcan hanım ise oğlancı bir anne. Zor bir kaynana olan Gülcan hanım haftaya acımasız eleştirisiyle damgasını vurdu.


Zuhal Topal'la Sofrada 230. bölüm yarışmacısı Büşra'nın menüsü:
  • Terbiyeli etli paça çorbası
  • Pastırmalı humus
  • Soğan salatası
  • Fındık lahmacun
  • Katı cacık
  • Adana kebap
  • Çoban salatası
  • Profiterol
Tüm haftanın intikamını almak için dolu gelen kayınvalideler, eleştirileri abartırken; masada tansiyon baya bir yükseldi. Yemekler ve gelinlerin davranışları konusunda çok iddialı olan Gülcan Hanım ise çok sinirlenecek. Gelinimiz Büşra ise eleştiriler karşısında gözyaşlarına boğulacak. 

Zuhal Topal’la Sofrada büyük ödülü kim aldı?

Final anlarında heyecanın iyice arttığı yarışmada kim birinci olacak her yerde aranıyor. Yeni sezonda ödülün büyüdiği yarışmada kazanan gelin ve kayınvalide 15 Bin TL alıyor. 

Henüz hangi gelin kayınvalidenin birinci olduğu belli olmadı. Açıklanır açıklanmaz haberimizde olacak.


HABERİ PAYLAŞ