Zuhal Topal'la Sofrada Leyla ve Altın Hanım Kimdir?

Fox TV ekranlarının sevilen yarışması Zuhal Topal'la Sofrada'nın bu haftaki ilk yarışmacısı Leyla hanım ve kayınvalidesi Altın hanım oldular. Zuhal Topal'la Sofrada izleyicisisi Leyla-Altın hanım ikilisini araştırıyor. Leyla ve Altın hanım kimdir? Kaç yaşındalar? Özbek yarışmacıları hazırladık...

Zuhal Topal'la Sofrada Leyla ve Altın Hanım Kimdir?
Yayın Tarihi: 2.09.2019 15:55:00

Zuhal Topal'la Sofrada yarışması, FOX TV ekranlarında yeni haftaya merhaba dedi. Zuhal Topal'la Sofrada izleyicisi, yeni haftada haftanın ilk günkü yarışmacılarını merak ediyor. İzleyiciler, Leyla - Altın hanım kimdir? Altın Hanım nereli? Kaç yaşında ve ne iş yapıyorlar? Bu soruların yanıtını araştırıyor.

Bu hafta Zuhal Topal'la Sofrada'nın Pazartesi günkü yarışmacıları Leyla-Altın hanım ikilisi oldular. Leyla Hanım ve kayın validesi Altın Hanım, hünerlerini sergileyecekler. Özbek asıllı Altın Hanım ve gelini Leyla Hanım'la Zuhal Topal'la Sofrada'nın yeni haftası başlıyor!

Zuhal Topal'la Sofrada Leyla ve Altın Hanım Kimdir? Nereliler?


Zuhal Topal'la Sofrada'nın 2 Eylül Pazartesi yeni haftanın ilk yarışmacıları Leyla ve Altın Hanım ikilisi, izleyiciler tarafından merak edildi. Zuhal Topal'la Sofrada'nın heyecan dolu çiftinden kayın valide Altın Hanım, Özbekistanlı. Özbek gelini olan Leyla Hanım ise aşırı kıskanç. Kayınvalidesi gelini Leyla hanımın kıskançlığından dert yanıyor.Öte yandan Leyla Hanım ve kayın validesi Altın Hanım, yemek konusunda gayet iddialılar. Bakalım 2 Eylül Pazatesi günü Leyla-Altın hanım ikilisi kaç puan alacaklar, göreceğiz.
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR