10.000 TL 12 Ay Vadeli Anında Kredi Veren Bankalar Yayınlandı

10.000 TL 12 ay vadeli anında kredi veren bankalar hangileridir? 10.000 TL anında kredi alabilmeniz için şartlar nelerdir? Anında 10.000 TL kredi alabilmeniz için bankalardan nasıl başvuru yapacaksınız?

10.000 TL 12 Ay Vadeli Anında Kredi Veren Bankalar Yayınlandı
Yayın Tarihi: 16.08.2020 14:17:00

10.000 TL 12 ay vadeli anında kredi veren bankalar hangileridir? 10.000 TL anında kredi alabilmeniz için şartlar nelerdir? Anında 10.000 TL kredi alabilmeniz için bankalardan nasıl başvuru yapacaksınız? Sizlere bu yazımızda para ihtiyacınız olduğu zaman anında kredi alacağınız bankalar ve bu bankaların kredi başvuru şartları hakkında bilgiler vereceğiz.

10.000 TL kredi almak istediğiniz zaman bankalar sizlere 60 ay vadeye kadar kredi vadesi yapma imkanı sağlayacaktır. 10.000 TL kredi başvurusu yapan müşteriler, bu borcu 5 yıl içinde ödemek istemiyorsa, 12 ay vadelerle daha avantajlı bir şekilde borcu ödeyebilirler. Üstelik 3 ay erteleme yaptıktan sonra kredi ödemelerine de başlayabilirsiniz. 10.000 TL kredi alacak olan kişiler, banka şartlarına uygun olursa aşağıdaki bankalardan kredilerini kullanabilirler.

Kredi başvurusu yapacak olan kişiler,  kredi notu 1100 ve üzerinde olması durumunda bankaların anında kredilerine başvuru yapacaklardır. Bu vereceğimiz bankalar yeni güncellenmiş kampanyalar ile duyurularını yapmışlardır. Eğer daha önce başvuru yapmadıysanız, başvuru için bu bankaları deneyebilirsiniz. İşte bankalar ve kredi kampanyaları…

ING 10.000 TL 12 Ay Vadeli Kredi Başvurusu

Banka kredi başvurusu yaptığınızda şartlara uygun olan kişiler hemen 10.000 TL kredilerini alabileceklerdir. 10.000 TL kredi almak isteyenler, bankaya başvuru yaptıktan sonra kredi notuna göre faiz oranlarından faydalanacaklardır. ING Bank üzerinden başvuru için internet sitesine girebilirsiniz. İnternet sitesi üzerinden yapacağınız kredi başvurusunda hemen sonuç alabileceksiniz. 10.000 TL onay alırsanız, bu krediyi dilediğiniz kadar vadeye çekebilir veya uzatabilirsiniz. Bu tamamen sizin aylık ödemenize göre değişecektir. Onaylanan ing bank kredisini en yakın banka şubesinden kullanabilirsiniz.

Halkbank 10.000 TL 12 Ay Vadeli Kredi Başvurusu

12 ay vadeye kadar kredi kullanacaksanız ve uygun faizlerle banka arıyorsanız, Halkbank üzerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz. Halkbank, 12 ay vadeye kadar sizlere kredi imkanı sağlamaktadır. Banka ayrıca kişilerin emekli ve çalışıyor olması durumunda, maaş müşterisi olanlarla birlikte yüksek vadeli kredilerde vermektedir. 12 ay vadeli kredi başvurusu için banka şubesine gidebilir veya resmi internet sitesi üzerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz. Banka kamu bankası olmasından dolayı uygun faizlerle kredi vermektedir.

Akbank 10.000 TL Kredi Başvurusu ve Online Kullanım

Akbank üzerinden de 10.000 TL kredi alacağınız zaman banka size 12 ay vade ile kredi kullanma imkanı vermektedir. Akbank üzerinden 10.000 TL kredi başvurusu yapacak olan müşteriler, online kredi imkanlarından yararlanması için bu bankadan bir hesabının olması gerekmektedir. Hesabınız varsa, internet bankacılığı şifresi alarak hemen kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Başvuru sonrasında onay alınırsa hemen krediniz hesaba yatacaktır. Banka şubesinden veya bankanın resmi internet sitesinden de kredi başvurusu yapabileceksiniz. Akbank bu kredilerde 12 ay vade ile işlem yaparken, dilerseniz 60 ay vadeye kadar kredi taksitlerinizi yayabilirsiniz. Kullandığınız ihtiyaç kredisi, kişilerin kredi notuna göre faiz oranları ile işlem yapılacaktır.
 
 
 HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR