BOXER DERGİSİ HAKKINDA

Boxer Dergisi Hakkında Boxer Dergisi olarak 2004 yılında piyasaya çıktığımız ilk günden itibaren "Türkiye'nin En Çok Satan Erkek Dergisi" olma ünvanımızı sürekli elimizde tuttuk.

Bu haklı ünvanı uzun yıllar boyunca elimizde tutmamızın en büyük sebebi, alanında bir çok önemli işe imza atmış deneyimli gazetecilerden oluşan yönetici ve editör kadromuz, aynı zamanda tarafsız ve bağımsız yayın politikası ilkemizdir.

Bu başarılı yayın hayatımız boyunca her alanda bir çok ünlü isimle röportaj, kapak ve moda çekimi, sosyal sorumluluk projeleri ve etkinlikler yapan Boxer, yayınladığı her sayı ile adından söz ettirmeyi başarmış bir dergidir.

2013 yılında ara verdiğimiz basılı yayın hayatına 2017 yılında güçlü bir dijital yayın kadrosuyla yeni bir başlangıç yaptık.

Hazırladığımız modern web sitemizle, ilkelerimizden ödün vermeyerek yayın hayatımıza artık dijital platformda çok daha interaktif olarak devam edeceğiz.

Boxer Dergisi Türk erkeği için bir efsane niteliğinde bir dergi olduğunun farkındayız. Bu sebeple hazırlamış olduğumuz web sitesinin haricinde Boxer Dijital Dergisi'ni yani E-Dergi'yi çok yakın zamanda yayınlamaya başlayacağız.

Dijital yayınlarımız hakkındaki tüm soru görüş veya önerilerinizi bize İletişim sayfamızdan gönderebilirsiniz. Çünkü Boxer sadece bizim değil hepimizin markası. Bu markayı sizin fikirlerinizle çok daha iyi yapacağımıza inanıyoruz.

Sevgi ve Saygılarımızla,
Boxer Ekibi