11 Eylül burç yorumları - 11 Eylül 2020 cuma Günlük burç yorumları ne diyor?

11 Eylül burç yorumları. 11 Eylül 2020 cuma günü burç ve astroloji yorumu ne diyor? 11 Eylül burç yorumları sizler için derledik! Merakla beklenen 11 Eylül 2020 cuma günü burç yorumları.

11 Eylül burç yorumları - 11 Eylül 2020 cuma Günlük burç yorumları ne diyor?
Yayın Tarihi: 10.09.2020 21:00:00

11 Eylül burç yorumları. 11 Eylül 2020 cuma günü burç ve astroloji yorumu ne diyor? 11 Eylül burç yorumları sizler için derledik! Merakla beklenen 11 Eylül 2020 cuma günü burç yorumları.

11 Eylül burç yorumları
 
Günlük burç yorumları astroji uzmanları tarafından açıklanmaya devam ediyor. 11 Eylül burç yorumlarına göre aşk, sağlık ve para konularında nasıl gelişmeler yaşanacak? Güneş ve Jüpiter etkileşiminin burçlar üzerindeki etkileri neler olacak? Jüpiter hangi burçları destekliyor? İşte yanıtlar...

11 Eylül 2020 Cuma burç yorumları
 

Merkür'ün Terazi burcuna geçişiyle birlikte Eylül ayında yeni bir dönem başlamış oldu. 24 Ekim'e kadar devam edecek olan bu süreçte Merkür Retrosu da yaşanacak. Merkür Retrosu, Venüs'ün Aslan burcunda olması nedeniyle aşk ve ilişkiler alanında etkili olacaktır. Özellikle ilişkiler konusunda hayak kırıklıkları yaşanabilir. Ayrılık konusu gündeme gelebilir. Bu süreçte geleceğe yönelik düşünceleriniz ağırlık kazanmaya başlayacaktır. İlişkinizin geleceğini göremediğiniz noktada ayrılmaktan kaçınmayacaksınız. Öte yandan şansın gezegeni Jüpiter yeniden devreye giriyor. Jüpiter ve Güneş arasında güzel bir etkileşim meydana geliyor.

Etkilerini ay sonuna kadar hissetmeye devam edeceğimiz bu dönem bereketli olacaktır. Finansal konularda elinizin rahatlaması sayesinde huzurunuzda artmaya başlayacaktır. Sadece maddi konularda bereket ve bolluktan bahsetmiyoruz. Özel hayatınızda da güzel gelişmelere ve sürpriz fırsatlara hazılıklı olmalısınız. Jüpiter, yenilenme ve dönüşümü simgelemektedir. Bu nedenle arkadaşlık ilişkilerinizde de değişiklikler meydana gelebilir. Hayatınızda olmasından rahatsızlık duyduğunuz, sizi mutsuz eden insanlarla aranıza kocaman duvarlar çekmeye başlayacaksınız. Bugüne kadar cesaret edemediğiniz için harekete geçemediğiniz konularda cesur hamleler de bulunabilirsiniz. Detaylara verdiğiniz önem artmaya başlayacağı için görmezden geldiğiniz küçük detaylara dikkat etmeye başlayacaksınız. Özellikle arkadaşlık ilişkilerinizde şüphelerinizin üzerine yürüyeceğiniz bir süreç yaşanacaktır.

Kimsenin vazgeçilmez olmadığını hissedeceğiniz bu dönemde kendinize verdiğiniz önem artmaya başlıyor. İstekleriniz, arzularınız ve hayalleriniz hayatınızın merkezine yerleşiyor. Bu nedenle de aile içi çatışmalar yaşanabilir. Özellikle aile içerisindeki otorite figürü ile yaşayacağınız sorunlar moralinizin bozulmasına neden olabilir. Fakat, özgürlük ihtiyacınızın ve isteklerinizi yerine getirme motivasyonunuzun artmasına nedeniyle durmayacaksınız. Zincirlerinizi kırmaya istekli olacaksınız. İlgiyle takip edilen 11 Eylül burç yorumlarını sizler için bir araya getirdik. Su grubu burçlarından Balık, Akrep ve Yengeçler için aşk vazgeçilmez bir konuma geliyor.

Hayatınıza yeni insanlar almaktan çekinmemeye başlıyorsunuz. Aslan teması ilişkileriniz üzerinde etkili olacağı için flörtlere açık hale geliyorsunuz. Balık burçları bir süreliğine farklı bir şehire taşınabilir. Maddi konularda harcamalarınızı düzenleme girişiminiz başarılı olacaktır. Birikim yapmak için doğru zamanda bulunuyorsunuz. Başak ve Oğlak burçlarının ana gündem maddeleri de aşk olacaktır. Hayal kurmaya daha fazla vakit ayıracaksınız. Geleceğe yönelik attığınız her adım hayata pozitif açıdan bakmanızı sağlayacaktır. Yoğun iş temponuzun arasında arkadaşlarınızla vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Aslan ve Koç cephesinde ise iş planlamaları gündeme geliyor. Yeni bir iş yeri açabilirsiniz. Lakin, kredi çekme ya da borç alma konularında çok dikkatli hareket etmeniz gerekebilir. Kazançlarınızın arttığı bu dönemde lüks tüketim ürünlerine olan ilginizi kontrol altına almak isteyebilirsiniz. Ev almak gibi planları olanlar içinde fırsatlar çıkacaktır. Ailenizden destek göreceğiniz bu süreçte hayatınızı düzene sokmak isteyebilirsiniz. İlişkilerinizde daha seçici ve özenli davranmaya başlıyorsunuz. Yay burçları ise duygularını daha yoğun yaşayacaklar. Sağlık konularında da dikkatli olmaları gerekebilir. Jüpiter'in etkisiyle kendinizi şanslı hissedeceğiniz, pozitif enerjinin yükseleceği bu dönemde sağlığınızı ihmal etmemelisiniz.

Merkür Retrosuna kadar geçecek süre zarfında iletişim problemlerini engellemeye dikkat etmeniz gerekebilir. Açık ve net ifadelerle kendinizi anlatmaya gayret göstermelisiniz. İkizler, Kova ve Terazi burçları içinse finansal ve kariyer alanlarında şans faktörü devreye giriyor. İkizler burçları kariyerlerinde yükselişe geçiyor. Ortak iş planlamalarını şekillendirmeye çalışan Kova burçlarının ise Ekim ayına kadar beklemesi gerekebilir. Satürn'ün en çok etkilediği burç olan Kovalar, düzen ve disiplin gerektiren konularda zorluk yaşayabilir. İkili ilişkilerinizde dedikodudan rahatsızlık duyabilirsiniz. Ailenize ayırdığınız zaman artmaya başlıyor. Sevildiğinizi hissetmek isteyeceğiniz bu süreçte ilişkilerinizi yeniden gözden geçirmek isteyebilirsiniz.

11 Eylül 2020 Cuma KOÇ Burç Yorumu:

İş problemlerinizle çevrenizin huzurunu bozmak istemiyorsunuz. Yoğun temponuzu dengeleyecek yeni bir sisteme ihtiyacınız var. Çevre koşullarının size sunduğu şartlara uyumak istemiyorsunuz. Bugün, duygusal konularda bazı çekişmeler söz konusu olacak. Aşk yaşantınızla ilgili gizliliği tercih ediyorsunuz. Strese bağlı baş ağrılarınız olabilir.

11 Eylül 2020 Cuma BOĞA Burç Yorumu:

Alışkanlıklar konusunda ısrarcı bir tutum izleyebilirsiniz. Bugün partnerinizin davranışlarından etkileneceksiniz. Duygularınızı herkese açmaktan yana değilsiniz. İdeal olma yolunda yapacağınız çalışmaların sizi önemli bir konuma getirmesini arzuluyorsunuz. Yönetici ve yönlendirici yönünüzü istediğiniz gibi ifade edeceğiniz bir gün.

11 Eylül 2020 Cuma İKİZLER Burç Yorumu:

İnandığınız konuların üzerine giderek içsel sesinizin sizi yönlendirmesine izin veriyorsunuz. Hırslı yönlerinizi ön plana çıkarıp toplumsal enerjinizi ortaya koymaktan yanasınız. Kişisel özelliklerinizi ve sevdiğiniz kişinin duygularıyla ortak bir payda oluşturacaksınız. Küçük ayrıntıların sizi sıkmasına izin vermemelisiniz. Dinginlik size gerekli.

11 Eylül 2020 Cuma YENGEÇ Burç Yorumu:

Çekiciliğinizi ve kişisel enerjinizi birleştireceksiniz. Bugün aşk yaşantınızı renklendirmek için duygusal yönlerinizle ortaya çıkacak. Sevdiğiniz kişi ile aranızda duygusal iletişimin mükemmel gelişeceği bir gün. Arkadaşlarınızla bir araya gelerek, yeni projeler üzerinde çalışmak isteyeceksiniz. Olaylar istediğiniz yönde gelişecek.


11 Eylül 2020 Cuma ASLAN Burç Yorumu:

Hırslarınızın ön plana çıkmasıyla kişisel zevklerinizi arka plana atabilir, partnerinizi ihmal edebilirsiniz. Atılımcı yönlerinizin ortaya çıktığı dönemlerden birini yaşıyorsunuz. Girişimci ruhunuzu ortaya koyarken, desteksiz kaldığınızı düşünmemelisiniz. Çevrenizdeki kişilerin duygularından etkilenmemelisiniz. Biraz da hobilerinizle ilgilenmelisiniz.

11 Eylül 2020 Cuma BAŞAK Burç Yorumu:

Duygularınızı baskı altında tutarak isteklerinize belli bir disiplin sağlamayı amaçlıyorsunuz. Bugün sezgilerinizin sizi yönlendirmesine izin vermelisiniz. Fikirlerinizin desteklenmesinden hoşnut kalacak ve motivasyon konusunda güçlenerek, veriminizi daha da arttırmak isteyeceksiniz. İlişkileriniz istediğiniz tarzda canlanıyor.

11 Eylül 2020 Cuma TERAZİ Burç Yorumu:

Düşüncelerinizde belli bir disiplin getirerek yaratıcılığınızı güçlü bir şekilde ortaya koyacaksınız. Bugün fikir birliği içinde olduğunuz kişilerle gereksiz bir tartışma ortamı yaratmamalısınız. Duygusal anlamda çok çabuk etkileniyor ve hızlı kararlar alıyorsunuz. Yalnız yaşayanlar aile ortamını özleyerek, dostlarıyla iletişim kurma yoluna gideceklerdir.

11 Eylül 2020 Cuma AKREP Burç Yorumu:

Bugün iş ilişkilerinizde bir yoğunluk söz konusu. olacak. Bir çok işinizi zincirleme halletmek zorunda kalacaksınız. Çevrenizle iş birliği içinde olacağınız bir gün. Bazı paslaşmalar sonucunda günün ilerleyen saatlerinde istediğiniz ortamı yakalıyorsunuz. Kişisel özgürlüğünüzü zedelemeyen tüm işlere hazırsınız.

11 Eylül 2020 Cuma YAY Burç Yorumu:

Yeni bir iş projesi gündemde olacak. Sezgilerinizin sizi yanıltmadığından emin olabilirsiniz. Çünkü, bağımsızlık duyguları içinde hareket ettiğiniz zamana, başarı yüzdeniz çok daha fazla artıyor. Öğle saatlerinden sonra, enerjinizin güçlendiğini daha iyi görecek ve yapmanız gereken başlangıçları başlatabileceksiniz. Sanatsal yönünüzü ortaya çıkarmalısınız.

11 Eylül 2020 Cuma OĞLAK Burç Yorumu:

Arkadaşlarınızla aranızda gelişen diyaloglara önem vermelisiniz. Sizden gizledikleri çok şey olabilir. Olaylara sistemli yaklaşmanız bazı çevrelerce, yanlış algılanacaktır. Her zamanki doğal yapınız sayesinde riskli durumlar lehinize dönecektir. Bugün, çevreniz ve çalıştığınız kişilerle ilgili bir takım kaygılarınız olabilir. Maddesellikle duygusallığı karıştırmamalısınız.

11 Eylül 2020 Cuma KOVA Burç Yorumu:

Sosyal yaşantınıza ağırlık vereceğiniz bir gün. Kariyerinizi ilgilendiren konuların gündeme gelmesiyle sizi önemli kılan bazı durumlar söz konusu olacaktır. Güçlü dostlarınızın destekleri ve sizin iş bitirici yanınız ortaya mükemmel bir sentez oluştururken karşılıklı çekişmelerden uzak kalmalısınız. Mide sorunlarınız olabilir.

11 Eylül 2020 Cuma BALIK Burç Yorumu:

Sezgilerimizi istediğimiz alanda kullanabileceğimizi çevremize ispat etmeliyiz. Bugün, iletişim konusunda hızlı hareket ediyor olmamız, günümüzü iyi kurgulamamıza neden olacak. Toplumsal olaylarda göz dolduracak, davranışlar peşinde olacaksınız. Mesleğinizi kişisel tarzınızla birleştirmek ve kendinizi, fikirlerinizle ispat etmek istiyorsunuz.
 
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 


ÇOK TIKLANANLAR