28 Ekim'de ŞOK'ta kaçırılmayacak büyük indirim günü !

28 Ekim'de ŞOK'ta kaçırılmayacak büyük indirim günü ! Şok marketler zinciri tüm şubelerinde geçerli olacak 1 günlük büyük dev indirim günü. Elektronikten gıdaya, tekstilden giyime kadar birçok üründe kaçırılmayacak indirimler var. Şok markette neler indirime girdi ?

28 Ekim'de ŞOK'ta kaçırılmayacak büyük indirim günü !
Yayın Tarihi: 26.10.2020 16:41:00

28 Ekim'de ŞOK'ta kaçırılmayacak büyük indirim günü ! Şok marketler zinciri tüm şubelerinde geçerli olacak 1 günlük büyük dev indirim günü. Elektronikten gıdaya, tekstilden giyime kadar birçok üründe kaçırılmayacak indirimler var. Şok markette neler indirime girdi ?ŞOK marketler zinciri zor durumda olan ihtiyaç sahibi olan vatandaşını bu zorlu günlerde unutmadı ve vatandaşın istekleri, ihtiyaçları doğrultusunda kaçırılmayacak indirim fırsatları yayınladı. İndirimi duyan vatandaşlar Şok marketelere akın etti. Şok market 28 Ekim yeni aktüel ürünler kataloğunu yayınladı. Şok market 28 Ekim Çarşamba yeni aktüel ürünler kataloğunda neler var ? Hangi ürünleri mutlaka almalıyız ?


Şok marketler zinciri hız kesmeden her hafta efsane ürünleri efsane indirimli fiyatlar ile vatandaşın beğenisine sunuyor. Her hafta büyük indirimlerle vatandaşın istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda yeni indirimler hazırlayan Şok marketler zinciri, ara indirimlere de başladı. 28 Ekim Çarşamba günü olan indirimi duyan vatandaşlar sabah saatlerinde sıraya gireceğe benziyorlar. Daha önceki indirim günlerinde de çok sayıda Şok şubesinde büyük bir sıra oldu bunun nedeni de bu hafta yayınlanan ürünler oldukça ucuz fiyatlar karşılığında vatandaşa satışa çıkarılmasıydı. 28 Ekim tarihinde kadar satışa çıkacak ve sonra kaldırılacak olan ürünlerin Şok marketlere gelmesine son 2 gün kaldı !

HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR