4 Bankadan Faizsiz Kredi Müjdesi! Yeni Kredi Kampanyaları rekor kırıyor

Günümüzde birçok kişi çeşitli maddi sıkıntılardan dolayı faizsiz kredi imkânı verene bankalara yönelmektedir. Bu bankalardan alınan krediler yüzde 0 faiz ile birlikte verildiği için geri ödemesi de aynı tutardan olmaktadır.

4 Bankadan Faizsiz Kredi Müjdesi! Yeni Kredi Kampanyaları rekor kırıyor
Yayın Tarihi: 30.07.2020 11:52:00

Günümüzde birçok kişi çeşitli maddi sıkıntılardan dolayı faizsiz kredi imkânı verene bankalara yönelmektedir. Bu bankalardan alınan krediler yüzde 0 faiz ile birlikte verildiği için geri ödemesi de aynı tutardan olmaktadır. Böylelikle çekilen kredinin çok daha yüksek bir miktarını geri ödemek gibi durumlar söz konusu olmamaktadır. Konut alımı, taşıt alımı, iş yeri açma, ihtiyaç giderme gibi nedenlerle alınabilen bu krediler oldukça esnek ödeme planları ile birlikte kişileri ekonomik bunalıma sürüklememektedir. Çeşitli avantajlı ödeme planları sayesinde uzun bir dönem rahatlıkla bu krediler ödenebilmektedir.

Devlet tarafından desteklenen bu faizsiz krediler ise bankadan bankaya göre farklı limitlerde olabilmektedir. Tamamen bankanın sağlayacağı vade süresi ve imkânlara bağlı olarak değişkenlik gösterebilen bu kredi limitleri müşterinin ihtiyacına göre istenildiği tercih edilebiliyor. Sunulan bu krediler ise dijital bankacılık ile birlikte yani İnternet üzerinden alınabildiği gibi direkt banka şubesinden de alınabilmektedir. Aşağıdan ise hangi bankanın nasıl bir kredi imkânı sunduğu ve ödeme planlarının nasıl olduğu konusunda daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

KUVEYT TÜRK FAİZSİZ KREDİ AVANTAJLARI

Kuveyt Türk müşterilerine sağladığı çeşitli kredi imkânları ile birlikte pek çok kişinin ihtiyacını gidermeyi başarmıştır. Öncelikle bankanın sağladığı faizsiz kredi çeşitli adımlardan oluşmaktadır. Örneğin müşterinin almak istediği ev, araba, iş yeri gibi yerlerin başvuru esnasında banka tarafından satın alınması sağlanır. Daha sonra ise banka sahip olduğu bu yerin ya da arabanın kendi fiyatı üzerine ekleyeceği kâr payı ile birlikte müşterisine faizsiz kredi fırsatı sunar. Eklenen kâr marjı ve yapılan ekspertizlerle birlikte müşteri uygun gördü takdirde bu krediyi alabilmektedir. Tamamen helal kredi olan bu krediler ile birlikte de ihtiyacı olan eve, arabaya ya da iş yerine sahip olabilmektedir. Kredi ödemeleri ise müşteri odaklı olarak uzun vade ve rahat ödemelerle sağlanmaktadır. Faizsiz kredi ile ilgili daha pek çok detaylara Kuveyt Türk İnternet sayfasından ulaşılabilmektedir.

ZİRAAT BANKASI FAİZSİZ KREDİ AVANTAJLARI


Ziraat Bankası da müşterilerine özel faizsiz kredi avantajları sunmaktadır. Tamamen devlet destekli olan Ziraat Bankası girişimcilere, çiftçilere, ev sahibi olmak isteyenlere, yeni evlenenlere, tarım ve hayvancılıkla uğraşanlara, iş kuranlara ve çeşitli esnaflara faizsiz şekilde kredi vermektedir. TESKOMB, Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifleri ve KOSGEB gibi kurumların sağlamasıyla faizsiz krediler alıcıları ile buluşmaktadır. Bu konuda daha detaylı bilgiyi ilgili Ziraat Bankası şubelerinden öğrenmek mümkündür. Başvuru şartları ve ne kadar kredi verileceği de bu şekilde öğrenilmektedir.

HALK BANK’TAN FAİZSİZ KREDİ AVANTAJLARI

Genel olarak kamu bankaları arasında en çok bilinenlerden biri olan Halk Bank yine aynı şekilde müşterilerine ve ihtiyaç sahiplerine faizsiz kredi imkânı verebilmektedir. Sağlanan kredinin uygun ödeme koşulları ve uzun vade süresiyle birlikte son derece kolay ödenebildiği bilindiğinden birçok müşteri bu kredi seçeneklerine yönelmektedir. Yine aynı şekilde çeşitli KOSGEB ve TESKOMB gibi kurumların da desteğiyle birlikte faizsiz şekilde krediler sağlanabilmektedir.

TÜRK EKONOMİ BANKASI’NDAN FAİZSİZ KREDİ AVANTAJLARI

Türk Ekonomi Bankası kendi müşterilerine oldukça avantajlı olan faizsiz kredi fırsatları sunmaktadır. Devletin desteklediği bir proje olan faizsiz krediler herkese uygun limitlerde ve vade sürelerinde olmaktadır ve bu şekilde faydalanmak da oldukça kolaydır. Başvuru yapmak için gereken şartların ve evrakların sağlanmasıyla birlikte hızlı bir şekilde faizsiz kredi başvurusu yapılabilmektedir. Faizsiz kredi ve daha birçok bilgi için Türk Ekonomi Bankası İnternet sayfası ve şubelerinden bilgi alınabilmektedir. Başvurular kısa sürede onaylanabilmektedir.
 
 
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 


ÇOK TIKLANANLAR