Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı Neden Boşandı? Melisa'nın Velayeti Kime Verildi?

Geçtiğimiz yıl Fransa'nın Saint-Tropez kentinde evlenen Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşından beklenmedik bir haber. Evliliğin bitmesinin sebebi Çağatay Ulusoy mu? Acun Ilıcalı boşanacaklarını onayladı.

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı Neden Boşandı? Melisa'nın Velayeti Kime Verildi?
Yayın Tarihi: 26.11.2018 15:40:00

Gündemden düşmeyen Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı bugün anlaşmalı olarak tek celsede boşandılar. Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı adliyeye beraber geldiler. İddialara göre ayrılmalarının başlıca sebebi Şeyma Subaşının ihaneti deniliyor.Sinem Umaş'ın attığı tweetle bu iddialar doğru gibi görünüyor. Umaş, yazdıklarıyla kafaları karıştırdı: " Şeyma Subaşı aylar önce Çağatay Ulusoyla Bir mekanda eğlenip sonra evine gitmişler."

Öte yandan Şeyma Subaşı'nın Çağatay Ulusoy'un yaptırdığı dövmede ki yazının  aynısını Instagram hesebından paylaşması takipçilerini şaşırttı.​ Bu paylaşımlarla bütün gözler ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy'a çevrildi.       (ama karanlık olmadan asla yıldızları göremeyiz).Acun Ilıcalı ile 1,5 yıllık beraberliğinden olan 5 yaşındaki çocukları Melisa'nın velayeti annesi Şeyma Subaşı'ya verileceği iddia edildi.
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR