Akbank 20 bin TL ödeme! Başvuru Yaparak IBAN numarasına yatıracaksınız!

Akbank 20 bin TL ödeme! Başvuru Yaparak IBAN numarasına yatıracaksınız!

Akbank 20 bin TL ödeme! Başvuru Yaparak IBAN numarasına yatıracaksınız!
Yayın Tarihi: 16.10.2023 09:00:00

Akbank, bireysel müşteriler için sunulan 20.000 TL kişisel kredi başvurularında kolaylık sağlamak amacıyla yeni bir adım attı. Bankanın resmi web sitesinde yapılan duyuruya göre, belirlenen koşulları karşılayan tüm vatandaşlara hızlı kredi ödemesi yapılacak.

Özellikle SMS ile başvuruda bulunmak isteyen bireyler, Akbank'ın kişisel kredisini kullanmak isteyenler için basit bir yöntem izleyebilirler. "kredi" kelimesini içeren ve ardından bir boşluk bırakarak Türkiye Cumhuriyeti kimlik numarasını içeren bir mesaj, 4425 numarasına gönderildiğinde, Akbank bu başvuruları 5 dakika içinde Akbank Direkt mobil uygulaması aracılığıyla işleyecektir.

Başvuru için belirlenen koşullar arasında, bireysel müşterilerin banka tarafından belirlenen 1400 veya daha yüksek bir kredi puanına sahip olmaları yer alıyor. Emekli müşteriler ise emekli maaşlarını Akbank'tan alıyorlarsa ve daha önce bankadan kredi kullanmadılarsa, yüksek kredi limitlerine başvuru yapabilirler. Emekli maaşını Akbank'a taşıyanlar, bankanın şubeleri veya mobil uygulaması üzerinden kredi başvurusu yapabilir ve hızlı onay alabilirler.

Çalışan bireyler için, son 3 aydır aynı işyerinde çalışan ve banka tarafından belirlenen 1100 veya daha yüksek bir kredi puanına sahip olanlar için aynı gün destek kredileri sunulmaktadır. Bu kriterlere uyan bireyler, en yakın banka şubesini ziyaret edebilir veya 20.000 TL kişisel kredi başvurusunu bankanın mobil uygulaması aracılığıyla gerçekleştirebilirler.
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 


ÇOK TIKLANANLAR