Akbank'tan emeklilere destek! Akbank emekli maaşlarını alanlara ödeme verecek!

Akbank'tan emeklilere destek! Akbank emekli maaşlarını alanlara ödeme verecek!

Akbank'tan emeklilere destek! Akbank emekli maaşlarını alanlara ödeme verecek!
Yayın Tarihi: 11.11.2023 11:15:00

Türkiye'nin öncü finans kuruluşlarından Akbank, emeklilere yönelik devrim niteliğinde bir jestle dolu kampanyayla karşımızda. Finansal güvenceyi artırmayı hedefleyen bu özel kampanya, 30 Kasım 2023 tarihine kadar devam edecek ve SSK, bağ-kur, memur emeklileri ve EYT emeklileri dahil olmak üzere tüm emeklileri kucaklayacak. Akbank, gelir düzeyine uygun cazip promosyonlarla emeklileri maddi anlamda güçlendirecek. Detaylara birlikte göz atalım.


Emeklilere Büyük Destek:

Bu eşsiz kampanya, ekonomik rahatlama ve destek sağlamak amacıyla hayata geçirildi. Akbank, emekli maaşı 3.499 TL'ye kadar olanlara 4.200 TL promosyon, 3.500 ile 7.499 TL arasında olanlara 4.850 TL, 7.500 ile 9.999 TL arasında olanlara 6.250 TL ve 10.000 TL ve üzerinde olanlara 7.000 TL promosyon ödemesi yapacak. Bu özel promosyonlar, emeklilerin gelir düzeyine uygun olarak düzenlenmiştir.


Kolay Başvuru Seçenekleri:

Akbank, emeklilerin başvurularını 31 Aralık 2023'e kadar kabul edecek. Başvurularını yapmak isteyen emeklilere bir dizi kolaylık sunulacak. Banka şubelerini ziyaret etme seçeneğiyle birlikte, mobil bankacılık ve internet bankacılığı gibi dijital kanallar da başvuruların tamamlanmasına olanak tanıyacak. Bu esnek başvuru seçenekleri, emeklilere kolaylık sağlarken, kampanyadan hızla faydalanmalarını mümkün kılacak.


Hızlı Sonuçlanma ve Ödeme:

Akbank, bu promosyon kampanyasının başvuruları için 3 gün içinde promosyon miktarını emeklinin banka hesabına aktarmayı taahhüt ediyor. Bu hızlı sonuçlanma, emeklilerin beklemeksizin finansal desteklerine kavuşmalarını sağlayacak.
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 


ÇOK TIKLANANLAR