Akbank’tan kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı!

Akbank, düşük faiz oranlı konut kredisi kampanyasını “İndirimli Mortgage Kredisi” başlığı altında kamuoyuna sundu. Bankanın 120 ay vadeye kadar sunduğu konut kredisinin faiz oranları ev sahibi olmak isteyenlerin hayallerini yeşillendirdi.

Akbank’tan kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı!
Yayın Tarihi: 7.07.2020 21:24:00

Akbank, düşük faiz oranlı konut kredisi kampanyasını “İndirimli Mortgage Kredisi” başlığı altında kamuoyuna sundu. Bankanın 120 ay vadeye kadar sunduğu konut kredisinin faiz oranları ev sahibi olmak isteyenlerin hayallerini yeşillendirdi. Bu kampanyayla kira öder gibi ev sahibi olabileceksiniz! İşte detaylar…

Akbank, düşük faiz imkânlarıyla 120 ay vadeye kadar sunduğu konut kredisi kampanyası, yazın ev sahibi olmak isteyen vatandaşların yüreğine su serpti. Ev sahibi olmak isteyen fakat ilgilendiğin evi satın alabilmek için yeteri kadar nakdi olmayan ve yalnızca faiz tutarını ödeyebilecek imkâna sahip olan vatandaşları mutlu edecek kampanyasını duyurdu “İndirimli Mortgage Kredisi”. Akbank, düşük faiz oranlarıyla vatandaşın bu derdine derman oldu. İşte, sizler için itinayla hazırladığımız haberimiz…

Akbank konut kredisi faiz oranlarıyla vatandaşın yüreğine su serpti!

Yeni tip koronavirüs (Covid-19) salgını sürecinde birçok vatandaş nakit olarak zorlu bir dönem yaşar hale geldi. Ev sahibi olmak isteyenler bu dönemde uygulanan yüksek konut kredisi faiz oranlarına katlanamaz hale geldi. Yeni bir yuva kurmak ya da yeni bir evde yaşamak isteyen vatandaşlar bu nedenle hayallerini ertelemek durumunda kaldı. Akbank, öyle bir faiz oranıyla konut kredisi kampanyası duyurdu ki, ev sahibi olmak isteyenlerin yüreğine su serpen yegâne banka haline geldi.


Akbank indirimli mortgage kredisiyle vatandaşın yanında!

Akbank, indirimli mortgage kredisiyle ödemelerini zamanında yapan herkese oldukça düşük taksit tutarında ev sahibi olma imkânı sağlıyor. Banka, indirimli mortgage kredisiyle yüzde 0,85 kadar düşük faiz oranıyla konut kredisini anında kullandırıyor. Bankanın tek şartı ise faizin peşin olarak ödenmesi… Faiz münferit olarak ödendiğinde, evi satın almak isteyen kişiye kira öder gibi taksit ödeme imkânı veriliyor.

Akbank indirimli mortgage kredisinin özellikleri nelerdir?

2Akbank, indirimli mortgage kredisine faiz ödemelerinin bir kısmını önden yapıldığı takdirde kredi faiz oranını ve aylık taksit tutarlarını düşürebilme imkânı sağlıyor. Böylelikle, krediye uygulanacak faiz tutarını neredeyse kendiniz karar verecek hale geliyorsunuz.

Peşin faiz, kredi tutarının yüzde 1 ile yüzde 5’i arasındadır,
Ödenecek peşin faizi tutarına göre faiz oranı değişir,
İndirimli mortgage kredisi faiz oranları müşteri tarafından belirlenir,
Ödeme boyunca faiz oranı piyasa değişikliklerinden etkilenmez,
Aylık taksit ödemeleriniz sabit kalır.
 
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 


ÇOK TIKLANANLAR