Akbank'tan Sürpriz Kredi Kampanyası: Sabahleyin 12.000 TL Cebinizde!

Akbank'tan Sürpriz Kredi Kampanyası: Sabahleyin 12.000 TL Cebinizde!

Akbank'tan Sürpriz Kredi Kampanyası: Sabahleyin 12.000 TL Cebinizde!
Yayın Tarihi: 14.11.2023 21:15:00

Sabah uyandığınızda sıradan bir gün geçireceğinizi düşünüyorsanız, Akbank'ın heyecan verici açıklamasıyla planlarınız değişebilir! Banka, beklenmedik bir hamleyle vatandaşlara ulaşıyor ve 12.000 TL'ye kadar nakit kredi fırsatı sunuyor. Bu kredi, 36 ay vadeli ödeme seçeneğiyle birlikte geliyor ve başvurular, banka şubelerine gitmeden hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirilebiliyor.

Akbank, kredi kullanmak isteyen vatandaşlara sadece 5 dakika içinde başvurularının sonucunu öğrenme imkanı tanıyor. Ancak bu avantajdan yararlanabilmek için belirlenen kredi şartlarına uygun olmak gerekiyor.

Akbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan bireyler için 36 ay vadeli krediler sunuyor. Ancak başvuruda bulunurken dikkat edilmesi gereken kritik bir detay var: Başvuru yapan kişinin banka kredi puanının 1400 ve üzeri olması gerekiyor. Bu koşulu karşılayanlar, hemen başvuruda bulunabilirler. Başvurularını internet sitesi veya internet bankacılığı aracılığıyla da gerçekleştirebilirler.

Akbank'ın bu özel kampanyası kapsamında, vatandaşlar 36 ay vadeli işlem yapmak istiyorlarsa, 3 ay ertelemeli kredi başvurusunu SMS yoluyla gerçekleştirebilirler. Kredi talebinde bulunmak isteyenler, "kredi" yazıp bir boşluk bırakarak TC kimlik numaralarını yazıp bu mesajı 44 25 numarasına gönderebilirler. Başvurularını SMS ile ilettikten sonra, banka hızlı bir şekilde başvurunun sonucunu bildirir ve onaylanan kredi tutarı hakkında bilgi verir.
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 


ÇOK TIKLANANLAR