Bizimle iletişime geç

Son Dakika Güncel Haberler, Ekonomik ve Finansal Gelişmeler

Finans

24 Kasım 2020 Salı 19:00:00

Albaraka’da 7/24 Kolay Para Transferi Dönemi! Saat Sınırı Olmadan Kolaylıkla EFT Yapabileceksiniz!

Albaraka Türk Katılım Bankası, yeni bir yeniliğe imza atarak 7 gün 24 saat kolay para transferi dönemine başlıyor.

Albaraka Türk Katılım Bankası, yeni bir yeniliğe imza atarak 7 gün 24 saat kolay para transferi dönemine başlıyor.

Katılım Bankacılığının öncüsü Albaraka Türk, müşteri deneyimini üst seviyelere çıkaracak bir yeniliğe daha imza atıyor. Albaraka Türk müşterileri, IBAN ya da hesap numarasına gerek duymaksızın EFT veya havale para transferlerini 7 gün 24 saat boyunca dijital kanallardan kolaylıkla gerçekleştirebilecek.

Dünyanın en iyi katılım bankası olma hedefiyle ürün ve hizmetlerini geliştirmeye devam eden Albaraka Türk, müşteri deneyimini daha konforlu hale getirecek bir yeniliğe daha imza atıyor. Hayata geçecek bu yeni uygulamayla birlikte Albaraka müşterileri, IBAN ya da hesap numarasına ihtiyaç duymadan para transferlerini gerçekleştirebilecek.

EFT veya havale para transfer işlemlerini kolaylaştırabilmek adına müşterilerin IBAN ya da hesap numaralarını; cep telefonu numarası, T.C. kimlik numarası, e-posta adresi, vergi kimlik numarası veya pasaport numarası gibi bilgilerin herhangi biri ile eşleştirmeleri yeterli olacak. Ayrıca yabancı uyruklu müşteriler de IBAN ya da hesap numaralarını yabancı kimlik numaraları ile eşleştirerek aynı hizmetten yararlanabilecekler.

SAAT SINIRI ORTADAN KALKIYOR, 7 GÜN 24 SAAT EFT YAPILABİLECEK

Para transferlerinde hayata geçecek olan bir diğer yenilik ise saat kısıtlamasının ortadan kalkması olacak. Yeni uygulamayla birlikte Albaraka Türk müşterileri internet veya mobil şube üzerinden 7 gün 24 saat boyunca tüm EFT işlemlerini gerçekleştirebilecekler.
 

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Yukarı