Apple'dan Katlanılabilir Iphone Müjdesi

Akıllı telefon üreticileri, tam ekranlı telefonların her şekilde, her sürümünü hemen hemen yaptılar. Hal böyle olunca yeni modellerin üzerinde üzerinde  çalışmaya başlıyorlar. Alınan duyumlara göre Samsung'tan sonra Apple da katlanılabilir Iphone üzerinde çalışmalara başladı.

Apple'dan Katlanılabilir Iphone Müjdesi
Yayın Tarihi: 22.11.2018 13:54:00

Apple katlanabilir iPhone üzerinde çalışmaya başladı!
Apple  katlanabilir iPhone konusunda bazı patentleri almaya başladı.  Tam olarak isim verilmesi  gerekirse, “Electronic device with wrap around display” yani “ekran çevresinde sarmalanan elektronik cihaz” şeklinde çevirebilir. Bank of America analistlerine göre Apple’ın bir sonraki büyük atılımı 2020‘de bu cihaz ile birlikte gerçekleşecek ve alınan bu patentlerde bunun en büyük ispatı şeklinde yorumlanıyor.

Apple’ın aldığı patentten de anlaşılacağı üzere Samsung'un katlanabilir telefonundan daha farklı bir tasarıma sahip olacak. Samsung’da katlanabilen telefon olarak geçen model Apple’da etrafı çeviren ve sarmalayan olarak isimlendiriliyor. Bakalım iki büyük teknoloji devi ortaya nasıl modeller çıkarıcak.HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR