Avengers: Infinity War En Uzun Marvel Filmi Olabilir

Oyuncu kadrosunda yer alan ünlü isimlerle adından sık sık söz ettiren Avengers: Infinity War süresiyle de Marvel filmleri arasında öne çıkmayı başaracak gibi görünüyor.

Avengers: Infinity War En Uzun Marvel Filmi Olabilir
Yayın Tarihi: 27.07.2017 03:18:00

Avengers: Infinity War birçok ilke imza atmaya hazırlanıyor. Örneğin bu filmde Avengers ve Guardians of the Galaxy ekiplerini ilk kez birlikte çalışırken göreceğiz. Bunun yanı sıra uzun zamandır merak uyandıran Thanos hikayenin büyük kötüsü olarak karşımıza çıkacak. Doctor Strange ve Spider-Man de Avengers ekibine katılacak. Dolayısıyla aslında heyecanlanmak için yeterince fazla sebebimiz var.
 
Avengers: Infinity War filminin yönetmenlerinden biri olan Joe Russo geçtiğimiz günlerde Collider’a konuştu. Bu röportajda heyecanla beklenen filmin iki buçuk saatten uzun olduğunu dile getirdi. Elbette ilerleyen aşamalarda bu sürenin değişkenlik göstermesi mümkün. Ancak eğer Avengers: Infinity War bu haliyle izleyici karşısına çıkarsa Marvel’ın en uzun filmi olarak zirveye oturacak. Şimdilik bu rekoru 2 saat 27 dakika ile Captain America: Civil War elinde tutuyor.
 
Yönetmenliğini Anthony ve Joe Russo kardeşlerin üstlendiği Avengers: Infinity War’un 4 Mayıs 2018’de gösterime başlayacak.HABERİ PAYLAŞ

 
 
 


ÇOK TIKLANANLAR