Azize ne zaman başlayacak? Hangi gün yayınlanacak? Kanal D

Kanal D ekranlarında yayınlanacak Azize hangi gün yayınlanacak? Azize ne zaman başlayacak? Genel kadrosu ve oyuncuları konusu belli olan Azize, hangi gün başlayacak. Azize günü merak ediliyor.

Azize ne zaman başlayacak? Hangi gün yayınlanacak? Kanal D
Yayın Tarihi: 12.10.2019 12:24:00

Kanal D ekranlarında yayınlanacak Azize hangi gün yayınlanacak? Azize ne zaman başlayacak? Genel kadrosu ve oyuncuları konusu belli olan Azize, hangi gün başlayacak. Azize günü merak ediliyor.

Azize ne zaman başlayacak?

Çekimleri devam eden Azize dizisi ne zaman başlayacak? Azize Kanal D ekranlarında tanıtımları çıktı. Kadrosunda Hande Erçel, Buğra Gülsoy, Duygu Sarışın, Mustafa Yıldıran, Ufuk Şen, Çetin Sarıkartal, Selen Öztürk, Başak Daşman, Tugay Mercan, Mustafa Avkıran, Orhan Kılıç, Cenk Kangöz, Serkan Altıntaş, Zeynep Kızıltan, Efekan Can, Taha Baran Özbek, Galip Erdal ve Asuman Çakır yer aldığı Azize dizisi çekimleri başladı yayın tarihi merak ediliyor.

Azize hangi gün yayınlanacak?


Azize günü için Kanal D şu an için pazartesi, çarşamba ve cuma günleri boş. Perşembe günleri Mucize Doktor dizisinin karşısına kim çıkarsa reyting alma ihtimali kalmadı. Mucize Doktor ve Bir Zamanlar Çukurova dizisine rakip olma ihtimali kalmadı. Azize için ilk gün Salı olarak görünüyor. Salı günü Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz ve Kadın dizisine rakip olacak gibi görünüyor. 

Azize Genel Konusu yayınlandı"Azize, bir intikam ve aşk hikayesi... Güçlü bir mafya ailesi olan Alpanlar tarafından ailesi dağıtılmış, hayatı paramparça olmuş bir kız çocuğu; Melek. Şimdiki adıyla Azize... Hayattaki tek varlığı kardeşini koruyabilmek için ayakları üzerinde durmayı başarmış, bütün geçmişini geride bırakıp kendine yeni bir hayat kurmuş güçlü bir kadın artık o. Fakat kardeşine de dokunacak o zalim eller. Yıllar önce annesini ve babasını elinden alan Alpanlar bu kez Azize'nin hayattaki tek varlığı olan Yiğit'e de zarar verecek. İşte o gün yemin edecek Azize; Ona bunu yaşatanlardan hesap soracak. Artık tek bir amacı var hayatta, ailesinin intikamını almak. Amacı uğruna mücadelesini sürdürürken ummadığı bir engelle karşılaşacak fakat... Aşk... Aşkı bulan kendini unuturmuş derler. Azize'nin hayattaki en büyük düşmanı olan Alpanlar'dan biri, ailenin en zeki, en mert, en yürekli adamı Kartal, Azize'ye aşık olacak. Kartal'ın ailesini benzemediğini gördükçe Azize'de düşecek bu aşka... İntikamına giden yolda kendisi ile mücadele etmeye başlayacak Azize. Kardeşine verdiği sözü tutabilecek mi yoksa aşkına teslim mi olacak... Sonunda kim kazanacak... Aşk mı? Yoksa İntikam mı?"
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR