Babil dizisinin konusu ne? Babil dizisi hangi kanalda ne zaman başlayacak

Ay Yapım'ın efsane kadrosuyla göz dolduran yeni dizisi Babil'in ilk afişi bugün yayınlandı. Kadrosundaki isimlerle dudak ısırtan Babil dizisinin konusu ne? her yerde aranmaya başladı. Peki Babil dizisi hangi kanalda ne zaman başlayacak?

Babil dizisinin konusu ne? Babil dizisi hangi kanalda ne zaman başlayacak
Yayın Tarihi: 18.10.2019 00:39:00

MİPCOM fragmanının internete düşmesiyle birkaç gündür en çok aranan dizi haline gelen Babil şimdiden heyecan fırtınası yarattı. Ay Yapım'ın büyük bir titizlikle hazırladığı ve kadrosunun adeta şampiyonlar ligi gibi olduğu Babil dizisinin bugün de resmi afişi yayınlandı. Hal böyle olunca Babil dizisi hangi kanalda ne zaman başlayacak?  Dizinin konusu ne? her yerde aranmaya başladı. Biz de Babil hakkında merak edilen her şeyi sizler için araştırdık bulduk. 

Başrollerini Halit Ergenç, Ozan Güven, Aslı Enver, Birce Akalay, Mesut Akusta ve Nur Fettahoğlu'nun paylaştığı Babil dizisinin yönetmen koltuğunda usta yönetmen Uluç Bayraktar oturacak.

BABİL DİZİSİ HANGİ KANALDA YAYINLANACAK?

13 bölümden oluşacak Babil dizisi internet dizisi olarak Digitürk üzerinden beIN Connect aracılığıyla yayınlanacak. Henüz yayın tarihi belli olmayan Babil kod adlı dizi yakında izleyicileriyle buluşacak.
BABİL DİZİSİNİN KONUSU NE?

İrfan (Halit Ergenç), prestijli bir üniversitede Ekonomi alanında ders veren idealist bir profesördür. Günün birinde işinden olur ve dahası oğlu pahalı bir tedavi gerektiren ölümcül bir hastalığa yakalanır. Akademide kara listeye alınan, vasıf gerektirmeyen işler dahi bulamayan İrfan çaresiz durumda kalır.

İrfan ve arkadaşı Egemen (Ozan Güven), para toplamak için emlak sektöründe bir sahtekarlığa girişirler. Kısa sürede başarılı olurlar ama kazık attıkları mafya nedeniyle her şeyi kaybederler. Öncekinden daha kötü bir duruma düşen iki arkadaş bu sefer Türkiye’nin en büyük saadet zincirini organize ederler. Yüz yılın sahtekarlığı İrfan, eşi (Nur Fettahoğlu), yakın arkadaşı ve eski nişanlısı arasında uzun süredir gömülü sırların ortaya çıkmasına sebep olur.
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 


ÇOK TIKLANANLAR