Banka borçlularına bankalardan da müjde geldi! Tek bir çatı altında toplayın

Banka borçlularına bankalardan da müjde geldi! Tek bir çatı altında toplayın

Banka borçlularına bankalardan da müjde geldi! Tek bir çatı altında toplayın
Yayın Tarihi: 11.07.2023 11:28:00

Borç kapatma kredileri, her biri farklı bankalara olan kredi ve kredi kartı borçlarını tek bir yerde toplamayı ve böylelikle borç yükünü hafifletmeyi hedefleyen önemli bir finansman çözümüdür. Yeni ay itibariyle, özel ve kamu bankalarının düzenlediği borç kapatma kredisi ürünleri ve bu bankaların temmuz ayı için duyurdukları finansman destekleri hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Bu borç kapatma kredisi limitleri bankadan bankaya değişiklik gösterirken, bazıları belirli bir limit belirlerken, bazıları kredi notuna bağlı olarak limit belirlemektedir.
 
Borç Kapatma Kredilerinde Garanti BBVA'nın Sunduğu İmkanlar
 
Garanti BBVA, borç kapatma kredisi limiti olarak 50.000 ile 100.000 TL arasında bir tutar belirlemiştir. Bu kredinin azami vade sayısı ise 36 aydır ve erteleme olanağı sunulmamaktadır.
 
Yapı Kredi Bankası'nın Borç Kapatma Kredisi Limiti ve Koşulları
 
Yapı Kredi Bankası'nın borç kapatma kredisi için belirlediği limit 60.000 ile 125.000 TL arasında değişmekte ve bu kredi için azami vade süresi 12 aydır. Yapı Kredi Bankası bu kredi için erteleme imkanı sunmamaktadır.
 
Türkiye İş Bankası ve Borç Kapatma Kredisi
 
Türkiye İş Bankası, borç kapatma kredisi limitini belirlerken müşterinin kredi notunu dikkate almaktadır. İş Bankası için azami vade süresi 36 ay olup, erteleme imkanı bulunmamaktadır.
 
ING Bank ve Borç Kapatma Kredisi Limiti
 
ING Bank, borç kapatma kredisi için belirlediği limiti 100.000 TL olarak belirlemiştir. Bu kredi için sunulan azami vade süresi 36 aydır ve ayrıca 3 ay erteleme imkanı sunulmaktadır.
 
Akbank'ın Borç Kapatma Kredisi İmkanları
 
Akbank, borç kapatma kredisi limitini belirlerken müşterinin kredi notunu dikkate almaktadır. Banka, bu kredi için azami vade süresi olarak 36 ayı belirlerken, ayrıca 3 ay erteleme imkanı sunmaktadır.
 
Vakıfbank ve Borç Kapatma Kredisi Limiti
 
Vakıfbank da borç kapatma kredisi limitini müşterinin kredi notuna göre belirlemektedir. Vakıfbank'ın bu kredi için belirlediği azami vade süresi 60 aydır ve erteleme imkanı bulunmamaktadır. her bankanın borç kapatma kredisi limitleri ve koşulları farklılık göstermektedir. Bu nedenle, borç kapatma kredisi almayı düşünen müşterilerin, kendi ihtiyaçlarına en uygun bankayı ve kredi koşullarını belirlemek için dikkatlice araştırma yapmaları önerilir.HABERİ PAYLAŞ

 
 
 


ÇOK TIKLANANLAR