Banka kartı kullananlar: 50 bin TL ödenecek!

Banka kartı kullananlar: 50 bin TL ödenecek!

Banka kartı kullananlar: 50 bin TL ödenecek!
Yayın Tarihi: 24.11.2023 20:15:00

Bankamatik kartıyla yapılan 50.000 TL'lik ödeme sonrasında, QNB Finansbank tarafından başlatılan özel bir kampanya, nakit ihtiyacı olan vatandaşlara finansal destek sağlıyor. Bu yeni kampanya özellikle ay sonuna kadar geçerli olup, onay alınması halinde kullanıcılar 30 gün içinde onaylanan krediyi kullanabilecekler. QNB Finansbank, özellikle 50.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenlere, banka kredi politikalarına uygunlukları durumunda, bu kampanya üzerinden finansal çözüm sunuyor.

QNB Finansbank, başvuruları hızlı bir şekilde değerlendirecek ve yüksek kredi puanına sahip olan vatandaşlara hazır kredi limiti sunacak. 36 ay vadeli ödeme tablosu ile kullanıcılarına esnek ödeme seçenekleri sunarken, özellikle nakit ihtiyacı olan vatandaşlara hemen aynı gün içinde ödeme yapacaklarını duyurdu.

Başvurularını internet bankacılığı üzerinden gerçekleştirecek olan vatandaşların öncelikli olarak Finansbank müşterisi olmaları gerekiyor. Banka müşterisi olanlar, internet bankacılığı uygulamaları üzerinden hazır kredi limitlerini kontrol edebilir ve başvuru sürecini başlatabilirler.

Finansbank, kredi kampanyasına katılan vatandaşlara cep telefonları üzerinden SMS yoluyla kredi onayı bilgisini iletecek. 11 haneli kimlik numarasını 50-30 numarasına mesaj olarak gönderen kişiler, ne kadar kredi onayı aldıklarını hızlı bir şekilde öğrenebilecekler.

Kredi onayı alan vatandaşlar, aynı gün içinde QNB Finansbank şubeleri veya mobil uygulama üzerinden ödemelerini gerçekleştirebilecekler. Bu kampanyada önemli bir avantaj da, gelir belgesi istenmemesi, bu sayede hızlı bir şekilde nakit ihtiyacının karşılanabilmesi.
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 


ÇOK TIKLANANLAR